Zespół

Czemu powinniśmy się doszkalać? Jakie istnieją zalety poświęcania czasu na zdobywanie dodatkowej porcji wiedzy?

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
Pensjonat nad morzem
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Dziś, kiedy zmiany odbywają niesamowicie szybko sporego znaczenia nabierają różnorodne szkolenia. To kształcenie pracowników jest niezbędne, żeby firma wciąż lepiej działała. Również szkolenia, które załatwiamy sobie na własną rękę, jako osoby prywatne zwiększają nasze szanse na rynku pracy. Przez to jesteśmy bardziej widoczni dla pracodawców. Każdy właściciel firmy chciałby posiadać pracowników wykształconych, radzących sobie w różnych sytuacjach, znających się na swoim fachu, a przy tym ciągle się kształcących.

Na pewno coaching daje dużo zmian!

  • Posted on: 5 January 2015
  • By: addmean
coaching
Author: www.istockphoto.com
Source: www.istockphoto.com
Kierowanie zespołem ludzi lub grupą zadań, które są wykonywane w danej firmie jest bardzo niemałym wyzwaniem i oczekuje umiejętności organizacyjnych. Dzisiaj nie wystarczy być jedynie zawodowcem w określonej dziedzinie, ale gdy planuje się awansować, należy posiąść także umiejętności menedżerskie. Na rynku oferowany jest wiele opracowań naukowych dotyczących zarządzania, jednak samodzielna nauka nie jest stosownym rozwiązaniem dla każdego, jako że wiele osób w zaciszu swojego domu nie umie się dobrze zmotywować. Na dodatek, profesjonalne szkolenia dla menedżerów, które są obecnie często organizowane na rynku, dają certyfikaty, które dla przyszłego pracodawcy są dowodem na to, że dana osoba faktycznie ma niezbędne na danym stanowisku umiejętności.

Często dyskredytowana kwestia w firmach - kilka faktów o PPOŻ

  • Posted on: 2 January 2015
  • By: addmean
Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Jest bezwonny, bezbarwny i niebezpieczny, zjawia się bezszelestnie i bez alarmu może zabić. Tlenek węgla, czyli czad, to potężne niebezpieczeństwo w każdym budynku. Warto wiedzieć, jak powstaje, jakie wyzwala objawy i jak trzeba postępować, gdy odnajdziemy osobę zatrutą tlenkiem węgla. Jak wspomnieliśmy na początku czad nie ma koloru, jest bezwonny, więc nazywamy jest przez strażaków „cichym zabójcą”.

Pasjonaci muzyki klasycznej z pewnością nie przejdą obojętnie obok tych nagrań

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Klawisze fortepianu
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
To, jakiej muzyki słucha dzieciak, wykazuje wielki wpływ na jego wychowanie. Generalnie wszyscy rodziciele powinni mieć pojęcie, w jakich rytmach lubuje się ich latorośl. Współczesna branża muzyczna jest fatalna, tak mówią nawet najbardziej umiarkowani znawcy. Z pewnością powinieneś ograniczać młodemu człowiekowi dojście do topowych aktualnie zespołów, w których klipach rządzą golizna i przemoc.