zawód

Szukasz ofert pracy jako informatyk?

  • Posted on: 21 October 2020
  • By: addmean
praca
Author: Fabian Linzberger
Source: http://www.flickr.com
Współczesny rynek pracy jest miejscem, w którym możemy zaobserwować mnóstwo skrajności. Z jednej strony człowiek staje się coraz mniej potrzebny przez zwiększenie mechanizacji na różnych etapach produkcji, z drugiej jednak perspektywy kolejne nowe sprzęty stale potrzebują nadzoru ludzi, ponieważ często ulegają różnego typu awariom. Sytuacja taka sprawia, iż jedne zawody umierają, z kolei na ich miejsce powstają nowe, głównie nie mające zbyt wiele wspólnego z tym, do czego przywykli ludzie jeszcze dziesięć lat temu.

W jaki sposób przymierzyć się do zmiany pracy, najskuteczniejsze metody i sposoby na poszukiwania nowego zatrudnienia.

  • Posted on: 17 October 2020
  • By: addmean
Rozmowa o pracę
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
Na którymś etapie kariery zawodowej wielu ludzi decyduje się na zmianę pracy, lecz w niektórych regionach kraju i zawodach znalezienie jej nie jest łatwe. W dużych miastach takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa z pracą przeważnie nie będzie kłopotów, jeżeli tylko ktoś ma chęci, to na pewno coś znajdzie. Jednak w innych rejonach kraju już tak prosto może nie być, zwłaszcza jeżeli w pobliżu nie będzie żadnych dużych fabryk i zakładów mogących dawać pracę.

Jeżeli w tej chwili poszukujesz posady, bądź planujesz jej zmianę – powinieneś zapoznać się ze współczesnymi formami rekrutacji i zaczerpnąć odrobinę wskazówek.

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
Praca biurowa
Author: TAHRD NTNU
Source: http://www.flickr.com
System zawodowy w Naszym kraju nie jest rozpieszczający. Ciężko, zwłaszcza młodszym osobom odnaleźć się w dorosłej, szarej realności. Niewiele etatów pracy prowadzi do skomplikowanych, kilkuetapowych rozmów kwalifikacyjnych i szczegółowej selekcji kandydatów. Niewielu z Nas, w dzisiejszych standardach, zarabia w zawodzie. Z rej racji warto zaczerpnąć odrobinę informacji w temacie potrzeb współczesnych pracodawców i dowiedzieć się jak najkorzystniej otrzymać upragnioną profesję.

Pages