zarost

Pora na zarost

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
golenie i kremy
Author: Raymond Bryson
Source: http://www.flickr.com
Przez długie lata jedyną alternatywą dla tradycyjnego golenia twarzy były wąsy i broda. Moda na nie powracała co pewien czas, ale ostatnio szczególnie daje się zauważyć to zjawisko. Kilkudniowy zarost nie istniał. Do dzisiejszych czasów, gdy w końcu przestał kojarzyć się ze środowiskiem artystów i muzyków. Według badań aż 40% Polaków nosi zarost na twarzy: wąsy, brody, kilkudniowe zarosty. Czy o taki zarost musimy dbać? Oczywiście. Nawet ten pozornie swobodny musi być wypielęgnowany. Tylko wówczas będzie interesującym uzupełnieniem wizerunku.

W XXI wieku często czyni się wymówki mężczyznom, że są przewrażliwieni i zatracili swoją męskość.

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
jak dbać o brodę
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Często słyszy się dziś, że panie zagarnęły wszystkie męskie cechy, a panowie nie potrafią się odnaleźć we sfeminizowanym świecie. Nic bardziej błędnego. Odpowiedzią na to może być powrót do natury i zapuszczanie zarostu. Nadal żyją panowie, którzy chcą być męscy,bojowi i chcą to pokazać swoim towarzyszkom nie tylko przez swoje działania, ale także przez wygląd.

Najchętniej używane przez mężczyzn techniki golenia, jak znaleźć najlepszy zestaw do golenia za pomocą brzytwy

  • Posted on: 3 February 2020
  • By: addmean
zestaw do golenia
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Panowie od wieków walczą z włosami na brodzie, natura z jakiegoś powodu podarowała im tam włosy, a ci z ogromną determinacją będą robić wszystko, aby się ich pozbyć. Przez setki lat wzór prawdziwego pana wielokrotnie się zmieniał, dziś raczej wymagane jest, aby brody nie mieć, co najwyżej tolerowany jest nieduży, kilkudniowy zarost. Z akcesoriów do usuwania zarostu, kosmetyków i maszynek uczyniono międzynarodowy przemysł warty wiele miliardów euro, bo przecież codzienne golenie wymaga zakupu tych wszystkich przedmiotów.