zarobki

Niecodzienna działalność jako osoba negocjująca lub pełnomocnik

  • Posted on: 3 January 2020
  • By: addmean
Rozmowa
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Pracując jako reprezentant, czy to w branży handlowej, czy biznesowy, powinno się wykazać się znacznym oddaniem w zlecane zadania. Identycznie jest w przypadku pracy na etacie osoby negocjującej.

Ważkie rzeczy związane z prawem pracy, zaświadczeniami ZUS i ewidencją wynagrodzeń

  • Posted on: 24 October 2019
  • By: addmean
księgowość
Source: pixabay
Wynagrodzenie to pewnego rodzaju świadczenie, jakie pracodawca musi wypłacać pracownikowi za wykonywaną poprzez niego pracę. Wynagrodzenie to jest właściwe do rodzaju pracy, jakości jej realizowania oraz czasu realizowania. Praca ta jest zaświadczana w oparciu o umowę pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, na przykład umowę o pracę, umowę o dzieło albo umowę zlecenia.

Import z Chin - czy na tym można dalej dużo zarobić?

  • Posted on: 18 September 2019
  • By: addmean
chiny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Bezsprzecznie wiele osób zastanawia się nad otwarciem swojej firmy, jednak martwi się, iż sobie z tym nie poradzi albo posiada pomysł, jaki okaże się klapą. Obiekcje takiego typu ma większość młodych przedsiębiorców, aczkolwiek warto pamiętać o tym, iż kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Jeśli jesteśmy w stanie sobie na zaryzykowanie pozwolić, obowiązkowo podejmijmy ryzyko i przeżyjmy świetną przygodę z własną działalnością gospodarczą. Dla masy osób najlepszym pomysłem na prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest handel.

W jaki sposób skutecznie i bezpiecznie wyjść z finansowych problemów, jeżeli się one pojawią.

  • Posted on: 31 January 2019
  • By: addmean
prawo
Kredyty łatwo można wziąć, a ciężej spłaca - o tym powiedzeniu w bolesny sposób mogło się przekonać wielu ludzi. Jeszcze niedawno banki dawały kredyt każdemu, kto tylko chciał, starczyło przedstawić dowód i poinformować, ile się zarabia. Zachęciło to sporo ludzi, którzy jednak czasami mocno się przeliczyli ze swoimi możliwościami.

Co warto studiować, aby mieć zatrudnienie

  • Posted on: 4 December 2017
  • By: addmean
Legnica
Author: Serge Bystro
Source: http://www.flickr.com
Rynek pracy w najbliższych latach z pewnością będzie się silnie zmieniał. Z jednej strony istnieje niemałe bezrobocie pośród młodych , natomiast z drugiej – 80 procent chlebodawców w 2014 roku oświadczało, iż miało problem z odnalezieniem odpowiedniego pracobiorcy.


Brak talentów robi się coraz to poważniejszym ambarasem dla gospodarki światowej.