wyszukiwarka

Billboardy sponsorskie - czy dobrze jest zdecydować się na taki metodę reklamy?

  • Posted on: 10 July 2020
  • By: addmean
Bilboard
Source: flickr.com
Billboard sponsorski, nazywany podobnie planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna transmitowana wspólnie z programem telewizyjnym i jego teaserami. Przyzwoicie obrobione billboardy sponsorskie stanowią ciekawą alternatywę do regularnych spotów reklamowych nadawanych w blokach reklamowych albo stanowić mogą ich uzupełnienie.

Atrakcyjne oferty pracy w serwisach online

  • Posted on: 6 May 2018
  • By: addmean
praca
Author: Neon Tommy
Source: http://www.flickr.com
Dawniej szukanie pracy było znacznie trudniejsze niż dziś. Z reguły polegało na zanoszeniu CV do różnorodnych miejsc pracy czy przeglądaniu gazet z obwieszczeniami o pracę. Współcześnie mało kto korzysta z tych form poszukiwania pracy, chociaż nie wolno powiedzieć, iż są one już bezapelacyjnie nieaktualne. Jednak szukanie pracy będzie sporo prostsze jeżeli skorzystamy z Netu.

Nie bardzo kręcą cię kierunki ścisłe? Wybierz studia z filologii

  • Posted on: 17 January 2015
  • By: addmean
nauczanie języków obcych
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Mówią: „Ucz się, ucz, bo wiedza to potęgi klucz”. Ci co to wypróbowali i wytrwali w tym postanowieniu wiedzą, że jest to prawda i jednakowoż oszustwo. Wiedza jest niezwykle niezbędna, aby zdobyć lepiej płatną pracę, a tym bardziej pozwala wygodniej, bardziej komfortowo żyć, ale z innej strony, co nam po wiedzy, kiedy pracy nie możemy zdobyć, kiedy człowiek skończył trzy fakultety, a nikt nie chce go zatrudnić. Nie są zainteresowani wykształceniem, przepytują go za to o wcześniejsze miejsca pracy, ale kiedy miał je nabyć, jak bez przerwy studiował. To kłopoty wielu młodych ludzi.