wynajem

Inwestycje mieszkaniowe, sprzedaż i wynajmowanie kwater w Polsce

  • Posted on: 8 September 2019
  • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce, w których obecny jest postęp światowej gospodarki. Wydarzenie to wpływa także na sytuację w Polsce. Ludzie stają się bardziej bogaci. Poprawia się także sytuacja na rynku działek. Sprzedaje się coraz więcej mieszkań. Takie zdarzenie jest widoczne szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, które są zgromadzeniem miejsc pracy. Mieszkańcy zaczynają na inwestowania i kupują kwatery.

Składy i nawierzchnie magazynowe do wynajęcia we Wrocławiu

  • Posted on: 24 July 2019
  • By: addmean
magazyn
Author: Michael Bernath
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu działa mnóstwo firm, które oferują magazyny oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Powierzchnia magazynowa - Wrocław tak właściwie nadaje się do wielu różnorodnych zastosowań, wolno dostosować ją pod dużo odmiennych działalności gospodarczych. Powierzchnie magazynowe oraz magazyny cechują się różną wielkością, wobec tego bez względu na to czy interesuje Cię wynajem niewielkiego magazynu, czy może zależy Ci na pokaźnej powierzchni magazynowej bez wątpienia pośród wrocławskich ofert odkryjesz multum ofert, które będą pasować do Twoich oczekiwań.

Opodatkowanie wynajmu oraz porady z nim związane

  • Posted on: 31 May 2019
  • By: addmean
mieszkanie
Source: www.morguefile.com
W Polsce podczas wynajmu mieszkania obowiązują stałe reguły. Osoby podpisujące umowę najmu powinny być świadome, że do ich obowiązków należy zapłata pewnych podatków. Rozważając sprawę taką jak opodatkowanie wynajmu należy przyznać, że oprócz podatku głównego trzeba płacić podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek VAT – od towarów i usług, a dodatkowo podatek od nieruchomości. Strony muszą być świadome tego, że gdy się nie wywiążą z zapłaty nałożonego na nich obowiązku zapłaty mogą spodziewać się dość nieprzyjemnych konsekwencji w postaci stawek podatkowych. Opodatkowanie wynajmu i spodziewane kary za brak zapłaty rozliczają określone organy podatkowe.

Przestrzenie magazynowe do wynajęcia w mieście Wrocław

  • Posted on: 8 April 2019
  • By: addmean
magazyn
Author: arileu
Source: http://www.flickr.com
Interesują Cię powierzchnie magazynowe do wynajęcia - Wrocław? Bezsprzecznie ogromnie łatwo odszukasz wiele ciekawych ofert, szczególnie, że Wrocław jest bardzo dużym miastem z ogromną ofertą nieruchomości pod najem. Bezsprzecznie więc migiem i łatwo uda Ci się odnaleźć dobre powierzchnie magazynowe do wynajęcia, zarówno te, które charakteryzują się większym metrażem, jak także te mniejsze.

Co to w ogóle okazuje się być wynajem i kto może korzystać z tego typu formy?

  • Posted on: 10 November 2018
  • By: addmean
Śmieci
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nasze dziecko dojrzewa, często jedzie kształcić się do odmiennego miejsca. W innym regionie powinno w jakimś miejscu mieszkać. Na początku jest to najczęściej nieduża kawalerka, potem być może coś większego.

Pages