wynajem

Opodatkowanie wynajmu oraz porady z nim związane

  • Posted on: 5 November 2019
  • By: addmean
mieszkanie
Source: www.morguefile.com
W kraju podczas wynajmu każdego lokum obowiązują konkretne wytyczne. Strony podpisujące umowę najmu powinny wiedzieć, że do ich obowiązków należy zapłata pewnych podatków. Biorąc pod uwagę opodatkowanie wynajmu należy przyznać, że prócz podatku głównego należy płacić podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek VAT – od towarów i usług, a dodatkowo podatek od nieruchomości. Strony muszą być świadome tego, że gdy się nie wywiążą z zapłaty ciążącego na nich obowiązku zapłaty mogą spodziewać się bardzo nieprzyjemnych konsekwencji w formie stawek podatkowych. Opodatkowanie wynajmu oraz możliwe kary za brak zapłaty rozliczają określone organy podatkowe.

Zadbaj, aby wynająć nieruchomość bez żadnych uciążliwych wypadków

  • Posted on: 12 October 2019
  • By: addmean
Salon w mieszkaniu
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Rynek wynajmu lokali w obecnych czasach ma się bardzo korzystnie. Ogromny wpływ na to ma sytuacja, iż mało które osoby stać jest na kupno własnego lokum. Większość młodych osób rozpoczynających dorosłe życie, jest zmuszona mieszkać nadal z rodziną, albo wynajmować lokal z przyjaciółmi. Rynek wynajmu nieruchomości pomagają rozwijać także studenci, a także inwestorzy, którzy potrzebują lokali pod swoją działalność inwestycyjną: sklep, obiekt gastronomiczny czy powierzchnie biurowe.

Na wynajmowaniu lokali możemy sporo uzyskać

  • Posted on: 2 October 2019
  • By: addmean
wnętrza
Author: Marma Polskie Folie
Source: Marma Polskie Folie
Nie każdego stać na to, aby nagle zakupić sobie mieszkanie, albo czasami dzieje się tak, iż ktoś nie pragnie na stałe osiąść w konkretnym miejscu i teraźniejszą pracę i miejscowość traktuje jako coś przejściowego przed skierowaniem się w inne miejsce, gdzie nareszcie poczuje się jak u siebie. Nie mniej ciągle należy gdzieś zamieszkać i przez to właśnie wynajmowanie lokali mieszkaniowych cały czas cieszy się tak wielkim powodzeniem.

Inwestycje mieszkaniowe, sprzedaż i wynajmowanie kwater w Polsce

  • Posted on: 8 September 2019
  • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce, w których obecny jest postęp światowej gospodarki. Wydarzenie to wpływa także na sytuację w Polsce. Ludzie stają się bardziej bogaci. Poprawia się także sytuacja na rynku działek. Sprzedaje się coraz więcej mieszkań. Takie zdarzenie jest widoczne szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, które są zgromadzeniem miejsc pracy. Mieszkańcy zaczynają na inwestowania i kupują kwatery.

Składy i nawierzchnie magazynowe do wynajęcia we Wrocławiu

  • Posted on: 24 July 2019
  • By: addmean
magazyn
Author: Michael Bernath
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu działa mnóstwo firm, które oferują magazyny oraz powierzchnie magazynowe do wynajęcia. Powierzchnia magazynowa - Wrocław tak właściwie nadaje się do wielu różnorodnych zastosowań, wolno dostosować ją pod dużo odmiennych działalności gospodarczych. Powierzchnie magazynowe oraz magazyny cechują się różną wielkością, wobec tego bez względu na to czy interesuje Cię wynajem niewielkiego magazynu, czy może zależy Ci na pokaźnej powierzchni magazynowej bez wątpienia pośród wrocławskich ofert odkryjesz multum ofert, które będą pasować do Twoich oczekiwań.

Pages