wydatki

W jaki sposób zaplanować prosty budżet domowy – informator kroczek po kroczku

  • Posted on: 15 December 2020
  • By: addmean
kurier w pracy
Author: Fernando de Sousa
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób słuchając o planowaniu budżetu domowego dostaje gęsiej skórki względnie wzrusza ramionami. Poniektórzy buntują się oraz twierdzą, że kilka razy już próbowali, lecz nigdy nic dobrego z tego nie wypływało.

Jak kupić nowe mieszkanie w Warszawie, by podjąć rzeczywiście odpowiedzialną decyzję?

  • Posted on: 13 November 2020
  • By: addmean
Osiedle Kwadry Księżycowej w Warszawie
Author: Profbud
Source: www.profbud.info
Obecnie zakup mieszkania jest dla standardowego Kowalskiego jednym z największych wydatków w jego życiu, w szczególności gdy planuje się zakupienie mieszkania w Warszawie, która jako stolica cechuje się niestety najwyższymi cenami w całym kraju. Warto to mieć na uwadze oraz wykazać się dużym rozsądkiem, by swojej decyzji w przyszłości nie żałować. Jak w takim razie wybrać nowe mieszkanie w Warszawie?

Potrzebujesz szybko gotówki? Posprawdzaj propozycje szybkich kredytów!

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
szycie
Author: kelly
Source: http://www.flickr.com
W życiu właściwie każdego z nas zdarza się czasami sytuacja, w której potrzebuje natychmiast jakiejś kwoty pieniędzy, którą w danej chwili nie dysponuje - właściwie każdemu człowiekowi zdarzają się czasem nieprzewidziane wydatki, a równocześnie sporo osób żyje praktycznie od pierwszego do pierwszego, nie mogąc niczego oszczędzić. Jeżeli w takich przypadkach nie można liczyć na wsparcie przyjaciół, wówczas niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem będą chwilówki.

Dlaczego warto zachowywać dokumentację odbieraną od pracodawcy

  • Posted on: 23 October 2019
  • By: addmean
dokumenty
Author: 5of7
Source: http://www.flickr.com
Słuchając ostatnio serwisów ekonomicznych można odnieść wrażenie że wbrew rozpowszechnionym opiniom żyje się nam coraz to lepiej. Wzrasta wewnętrzna konsumpcja, a to oznacza że wydajemy więcej. Zarazem mamy względnie niską inflację. Spora część tych wydatków są to potrzeby wykraczające poza te podstawowe i to bez względu na to czy zarabiamy 3500 brutto czy może tyle ile wynosi najniższa krajowa. Z jakiej przyczyny zatem mamy inne odczucia? Mym sądem dlatego że nie przywiązujemy wagi do ekonomicznej edukacji i nie rozumiemy jej reguł czego dowodem może być fakt że dopełnia się rok podatkowy i zaczynamy dopiero teraz interesować się swoimi finansami, na co dzień niestety nie przywiązujemy większej wagi do tego w jaki sposób spełnia swoje obowiązki nasz chlebodawca. Większość z nas jest zadowolona iż na konto w banku regularnie wpływa wynagrodzenie.

Kilka ciekawych pomysłów na otwarcie swojej firmy czyli zalety otworzenia wielobranżowej hurtowni

  • Posted on: 29 January 2019
  • By: addmean
hurtownia
Author: NCDOTcommunications
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą wystartować ze swoim biznesem gość często zaczynają od działalności handlowej. Jest to chyba najpopularniejszy kierunek, co nie oznacza że łatwy, zwłaszcza jeżeli ktoś nie miał wcześniej żadnej praktyki w branży. Będzie też wymagać na początek sporego kapitału, bo chcąc zacząć handlować czymkolwiek trzeba wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednią ilość towarów.

Pages