Wnętrza

Co miało by pasować do wizji roztaczanej przez Stefana Żeromskiego?

  • Posted on: 8 May 2020
  • By: addmean
fotowoltaika
Author: Team Massachusetts 4D Home
Source: http://www.flickr.com
Już Stefan Żeromski w wydanej w tysiąc dziewięćset dwudziestym czwartym roku książce pt. Przedwiośnie zastosował nazwy "szklane domy". Opisywał w niej konstrukcję tego typu domów, przykładowo szklane podłogi, sufity czy ściany oraz przykładowo wariant ich ogrzewania "ciepła woda w okresie zimowym idzie dokoła ścian".

Rozmaite oferty ciekawych typów szafek na buty

  • Posted on: 3 January 2020
  • By: addmean
buty
Author: Heppin.com
Source: Heppin.com
Jak warto podchodzić do nabywania mebli – to pytanie, z jakim mierzy się obecnie dużo ludzi. Każdej osobie zależy, żeby jej dom prezentował się jak najlepiej, wywoływał zachwyt a, także zazdrość u innych. Aby tak się jednak stało, należy poświęcić trochę czasu na zakupy specyficznych mebli a, także na przemyślenie sprawy wyposażania wnętrza. By nie tracić czasu na czasochłonne przeglądanie różnych ofert, świetnie skupić się na zakupie mebli pod poszczególne pomieszczenia.

Łóżko piętrowe - niezastąpione rozwiązanie zapewniające przestrzeń a także ogromną wygodę

  • Posted on: 7 December 2019
  • By: addmean
Łóżko piętrowe do pokoju dziecka
Author: Pinio
Source: Pinio
Decydując się na wyposażenie domu warto zadbać o to, aby było ono przede wszystkim praktyczne. Każda osoba, która chce zagwarantować sobie jak największą przestrzeń musi wybierać meble tak, aby zajmowały one jak najmniej miejsca.

Jeśli w tym momencie aranżujesz nowe mieszkanie, dom jednorodzinny, albo pragniesz nawet minimalnej odmiany - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości i produktów.

  • Posted on: 12 September 2019
  • By: addmean
Prysznic bez brodzika
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie - którekolwiek wnętrze, czy pomieszczenia - to nie wyłącznie zwyczajne, wybielone ściany i konserwatywna meblościanka. To pomysłowa i wielowymiarowa kompozycja, która ma stworzyć przyjemny nastrój na sporo lat.

Pages