Wnętrza

Jak wybrać fototapetę? Czy to właściwie dobry pomysł? O czym pamiętać?

  • Posted on: 30 October 2020
  • By: addmean
szafka na dokumenty
Author: Timm Suess
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta to rewelacyjny pomysł, aby udekorować każde pomieszczenie, a już szczególnie salon. Jednakowoż przy wybieraniu właściwego modelu trzeba zwracać uwagę na to, jakiego typu jest do wyboru wzór, jakiego rodzaju jest jakość danej tapety.

Jeśli w tym momencie aranżujesz nowe mieszkanie, dom jednorodzinny, albo pragniesz nawet minimalnej odmiany - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości i produktów.

  • Posted on: 22 October 2020
  • By: addmean
Prysznic bez brodzika
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie - jakiekolwiek wnętrze, albo pomieszczenia - to nie wyłącznie standardowe, biały ściany i konserwatywna meblościanka. To pomysłowa i wielowymiarowa kompozycja, która ma wytworzyć odpowiedni klimat na sporo lat.

Co miało by pasować do wizji roztaczanej przez Stefana Żeromskiego?

  • Posted on: 21 October 2020
  • By: addmean
fotowoltaika
Author: Team Massachusetts 4D Home
Source: http://www.flickr.com
Już Stefan Żeromski w wydanej w 1924 roku książce pt. Przedwiośnie zastosował nazwy "szklane domy". Opowiadał w niej budowę tego typu domów, przykładowo szklane podłogi, sufity czy ściany i np. sposób ich ogrzewania "ciepła woda w zimie chodzi dokoła ścian".

Jak modnie zaaranżować nasz salon?

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
nowoczesny salon z czerwoną kanapą
Author: Pixers
Source: Pixers
Aranżacja wnętrza to bez wątpienia skomplikowane zadanie, jakie jest w dniu dzisiejszym traktowana w pewnej mierze w kategorii sztuki. Stosowne dobranie wszystkich elementów zaopatrzenia domowego może wywoływać nam niezmiernie wiele trudności, szczególnie, kiedy nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego.

Jak się zabrać za meblowanie niewielkiego przedpokoju, jakie zalety mają meble robione na zamówienie do tego pomieszczenia?

  • Posted on: 10 September 2020
  • By: addmean
szafka
Author: SWIFT-N-SURE
Source: http://www.flickr.com
Przedpokój jest jednym z cięższych do umeblowania pomieszczeń, choć wielu ludzi zupełnie się nie przejmuje tym, żeby chociaż trochę się nim zająć. Efekty bardzo dobrze można zobaczyć w wielu mieszkaniach i domach, w których przedpokoje są tak wykonane, że trudno w nich stanąć, nie mówiąc o sprawnym założeniu płaszcza lub butów. A wystarczy zastosować się do kilku wskazówek, żeby jego wnętrze stało się wygodne i funkcjonalne.

Pages