wilgotność

Jeżeli mamy zamiar coś zapakować, wówczas przysporzą nam się ładne opakowania z tworzyw

  • Posted on: 11 December 2020
  • By: addmean
Opakowanie plastikowe
Source: roboplast.com.pl/
Chyba nie ma w życiu takiej dziedziny, w jakiej każdy nie pragnąłby raz za czas odpowiedniego opakowania, w jakim albo będzie coś utrwalał albo będzie chciał coś wręczyć drugiej osobie. Pomyślmy przez chwilkę, czy w przeciągu na przykład minionego tygodnia udało nam się ominąć sprawę opakowań.

Komfortowe warunki w twoim mieszkaniu podczas uciążliwych upałów

  • Posted on: 12 November 2019
  • By: addmean
kobieta z wiatrakiem
Author: Grupa Scanmed Multimedis
Source: Grupa Scanmed Multimedis
Kiedy pojawiają męczące upały, wyższa temperatura sprawia, że gorzej funkcjonujemy. Każdy nieduży ruch związany jest z wysiłkiem fizycznym, który sprawia, iż jest nam coraz bardziej gorąco. W takich momentach dobrze byłoby mieć w swoim domu klimatyzację.

Jak działa sprężarka

  • Posted on: 6 January 2015
  • By: addmean
Sprężarka tłokowa
Source: http://www.pneuma.pl/
Niewielu z nas interesuje się tym, czy powietrze w naszym domu ma dobrą wilgotność. Obecnie, w czasie upalnego lata stanowi mniejszy problem, ale nazbyt wysoka wilgotność powietrza w pomieszczeniach może być przyczyną bardzo wielu kłopotów. Należy to skontrolować, aby uchronić się przed grzybami, zaciekami i powstawaniem rdzy Sprężarki śrubowe charakteryzują się wysoką wydajnością działania. Istotną funkcję odgrywają tu 2 ruchome wielkie śruby, które podwyższają ciśnienie.