wiadomości

W jaki sposób winna wyglądać dobra ochrona informacji osobowych w korporacji i dlaczego to tak bardzo istotne?

  • Posted on: 4 July 2019
  • By: addmean
zwierzakowo.pl
Author: Marc Dalmulder
Source: http://www.flickr.com
Co jakiś okres da się usłyszeć w mediach o tak zwanym wycieku danych osobowych. O co chodzi w tego typu wiadomości? Jaki wyciek? Czy coś się wylało? Więc nie należałoby traktować takich wyrazów dosłownie.

Najem dobrego mieszkania może stanowić problem, dlatego opłaca się skorzystać z internetu

  • Posted on: 12 June 2019
  • By: addmean
Mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Wielu naszych znajomych miewa problemy z rozmaitego rodzaju wynajmem nieruchomości. Dla przykładu czasem już stosunkowo nieskomplikowany wynajem mieszkań który często trzeba przeprowadzić w związku z posiadanym zawodem może stanowić problem.

Co mogłoby być nietypowym etui na długopis?

  • Posted on: 5 March 2019
  • By: addmean
Skóra spragniona wody
Author: 123rf.com
Source: 123rf.com
Jednym z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych jest produkt, który nawet nie jest traktowany jako nośnik promocyjny. Jest bardzo pożyteczny, niewielki, lekki i kolorowy. Każdy człowiek spotkał się z takim produktem, gdyż najprawdopodobniej ma go od dawna u siebie w domu.


Takie kolorowe karteczki samoprzylepne mogą przypominać nam o potrzebie załatwienia naszych codziennych rzeczy albo po prostu o produktach, które musimy kupić w najbliższym czasie w pobliskim sklepie.

Rozliczenie PIT 2016/2016 - ważkie wiadomości dla ludzi pracujących za granicą

  • Posted on: 16 December 2018
  • By: addmean
Praca przy laptopie
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Początkowe miesiące rokrocznie zarówno dla właścicieli firm, jak i pracowników to gwałtowny czas związany z rozliczeniem podatków. Nie da się ukryć, że dla wielu osób cały czas jest to przykry obowiązek, jaki kosztuje ich mnóstwo namysłu i pracy. Gdy zależy nam na jak najszybszym zamknięciu tego tematu warto zaciekawić się osiągalnymi udogodnieniami, dzięki którym niezaprzeczalnie dużo lepiej przygotujemy potrzebne deklaracje podatkowe.