wiadomości

Co mogłoby być nietypowym etui na długopis?

  • Posted on: 22 May 2021
  • By: addmean
Skóra spragniona wody
Author: 123rf.com
Source: 123rf.com
Jednym z najbardziej znanych gadżetów promocyjnych jest produkt, który nawet nie jest rozważany jako nośnik promocyjny. Jest bardzo użyteczny, niewielki, lekki oraz kolorowy. Każdy z nas spotkał się z tego typu produktem, ponieważ najprawdopodobniej posiada go od długiego czasu u siebie w domu.


Tego typu kolorowe karteczki samoprzylepne mogą przypominać nam o potrzebie załatwienia naszych powszednich spraw albo zwyczajnie o produktach, jakie powinniśmy zakupić w najbliższym czasie w okolicznym markecie.

Rozliczenie PIT 2016/2016 - ważkie wiadomości dla ludzi pracujących za granicą

  • Posted on: 11 February 2021
  • By: addmean
Praca przy laptopie
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze miesiące każdego roku zarówno dla posiadaczy firm, jak i pracowników to intensywny okres połączony z rozliczeniem podatków. Nie da się ukryć, że dla mnóstwa osób ciągle jest to dotkliwy obowiązek, który pochłania ich wiele trudu i wysiłku. Jeśli zależy nam na jak najszybszym zamknięciu tego problemu należy zająć się dostępnymi udogodnieniami, dzięki którym na pewno o wiele sprawniej przygotowujemy konieczne deklaracje podatkowe.

W jaki sposób winna wyglądać dobra ochrona informacji osobowych w korporacji i dlaczego to tak bardzo istotne?

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
zwierzakowo.pl
Author: Marc Dalmulder
Source: http://www.flickr.com
Co jakiś okres da się usłyszeć w telewizji o tzw. wycieku informacji osobowych. O co chodzi w tego typu informacji? Jaki wyciek? Czy coś się rozlało? Więc nie należałoby traktować tego typu wyrazów dokładnie.

Najem dobrego mieszkania może stanowić problem, dlatego opłaca się skorzystać z internetu

  • Posted on: 18 September 2020
  • By: addmean
Mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Wielu naszych znajomych miewa problemy z różnorakiego rodzaju najmem nieruchomości. Dla przykładu czasem już nieskomplikowany wynajem mieszkań który często należy przeprowadzić w związku z posiadanym zawodem może stanowić kłopot.