urlop

Niewielki remont w czasie urlopu? Sprawdź, jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy

  • Posted on: 4 October 2020
  • By: addmean
gazetki
Wakacje to nie tylko doskonały czas na nabranie sił. Kilka dni z niego spokojnie możemy przeznaczyć na małe prace domowe, na jakie do tej pory nie mieliśmy czasu. Sporządźmy listę rzeczy do załatwienia. Jeżeli szykuje nam się większy remont, bez wątpienia musimy zapoznać się z przeróżnymi ofertami. W efekcie uda nam się zaoszczędzić. Od czego należy zacząć?

Nie wykorzystałeś urlopu? Sprawdź, jak wyliczyć przysługujący ci ekwiwalent

  • Posted on: 21 April 2020
  • By: addmean
urlop
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Wczasy to jeden z najbardziej oczekiwanych okresów w ciągu roku. I dla rodziców, którzy mogą uwolnić się od codziennego kieratu, i dla dzieci, które w końcu mogą spędzić czas z mamą i z tatą, w czasie zwykłego tygodnia bowiem nie przytrafia się to za często.

Co wziąć ze sobą na wakacje? Bez poniższych rzeczy na pewno się nie obejdziesz

  • Posted on: 31 January 2020
  • By: addmean
rodzina w górach
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Nim pojedziemy na wakacje oraz będziemy leniuchować na plaży, chodzić po górach lub pływać kajakami, musimy się dobrze spakować, by nie zapomnieć potrzebnych nam rzeczy. O ile o telefonie i dokumentach każdy na ogół pamięta, to dobrze jest przygotować sobie listę innych przedmiotów, by nie zaprzątać sobie głowy ich zakupowaniem podczas urlopu.

W jaki sposób najlepiej spędzić wakacje w Polsce?

  • Posted on: 21 May 2019
  • By: addmean
morze
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Często zdarza się nam narzekać, jeśli lato spędzamy w Polsce. Utarło się przekonanie, że prawdziwy urlop powinno się spędzić gdzieś w odległych miejscach. Taki odpoczynek jest kosztowny, w związku z czym nie wszyscy mogą wybrać taką formę. Nie trzeba jednak być smutnym z tego powodu, gdyż w Polsce również można spędzić wspaniałe wakacje. Jak wiadomo, cudze lubimy chwalić, a swojego nie znamy. Konieczna jest zmiana takiego myślenia.

Rozwój działki hotelarskiej, powiększona sprzedaż mebli hotelowego

  • Posted on: 28 February 2019
  • By: addmean
pokój hotelowy
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Do Polski przyjeżdża coraz większa ilość turystów. Biorąc pod uwagę zwiększone zainteresowanie naszym krajem działka turystyczny przeżywa okres dużego rozkwitu. Konstruuje się coraz więcej hoteli, w których turyści mogą spędzić swój wakacje. Rosnąca liczba hoteli powoduje także wzrost rywalizacji na rynku. Pensjonaty prześcigają się w jakości oferowanych przez siebie usług.

Pages