Unia Europejska

Dotacje unijne dodatkowo fundusz EU na założenie i prowadzenie osobistej firmy

  • Posted on: 10 February 2020
  • By: addmean
flaga Unii Europejskiej
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Chcesz założyć prywatną firmę? Masz świetny pomysł na własną działalność i marzy Ci się prowadzenie swojego przedsiębiorstwa? To wszystko naturalnie może wyglądać niezwykle bajecznie, niemniej jednak dużo osób, które ma pomysł na biznes i pragnie założyć prywatną firmę boryka się w dzisiejszych czasach z jednym, istotnym kłopotem, mianowicie brakiem pieniędzy.

Już w tej chwili uzupełnij wniosek o przyznanie dopłaty na rozbudowę Twojej, innowacyjnej firmy!

  • Posted on: 14 November 2018
  • By: addmean
własny biznes
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dużo młodych obywateli chce założyć swoją działalność gospodarczą. Nie chcą oni pracować w korporacjach, w których w żadnym wypadku nie osiągną oczekiwanego sukcesu zawodowego. W tym momencie najpopularniejszy jest z pewnością handel elektroniczny i to właśnie tym tematem ciekawi się najwięcej osób, które pragną rozkręcić swój biznes.

W czym może ci pomóc agencja celna i przedsiębiorstwo fiskalne

  • Posted on: 12 February 2018
  • By: addmean
podatki
Source: flickr.com
W obecnym świecie wciąż karty rozdaje globalizacja. Pod tym procesem kryje się to, że nikną różnego rodzaju bariery. Rzecz idzie tu o ograniczeniach przepływu ludzi między państwami, wszelkich cłach w międzynarodowym tranzycie dóbr oraz przeszkodach informacyjnych. Olbrzymim skokiem w stronę rzeczywistości, w której nie ma uciążliwych przeszkód transportowych, były narodziny zjednoczenia kiedyś wrogich sobie krajów – Unii Europejskiej.