umowy

Musisz coś szybko przetłumaczyć? Szukaj tłumacza przysięgłego w swoim mieście, by być pewnym odpowiednio wykonanej usługi

  • Posted on: 6 May 2020
  • By: addmean
Tłumacz
Author: _ Kripptic
Source: http://www.flickr.com
Pogłębiający zasięg rynek sprzedaży powoduje, że ciągle wzrasta zapotrzebowanie na pomoc fachowych tłumaczy. Przekładane są w równym stopniu instrukcje obsługi, ulotki importowanych leków, jak też ważne akta i umowy. Warto dowiedzieć się, gdzie można zgłosić się, jeżeli zajdzie wymóg przełożenia czegoś na język angielski albo odwrotnie.

Zadbaj, aby wynająć nieruchomość bez żadnych uciążliwych wypadków

  • Posted on: 12 October 2019
  • By: addmean
Salon w mieszkaniu
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Rynek wynajmu lokali w obecnych czasach ma się bardzo korzystnie. Ogromny wpływ na to ma sytuacja, iż mało które osoby stać jest na kupno własnego lokum. Większość młodych osób rozpoczynających dorosłe życie, jest zmuszona mieszkać nadal z rodziną, albo wynajmować lokal z przyjaciółmi. Rynek wynajmu nieruchomości pomagają rozwijać także studenci, a także inwestorzy, którzy potrzebują lokali pod swoją działalność inwestycyjną: sklep, obiekt gastronomiczny czy powierzchnie biurowe.

W jakich codziennych sytuacjach będzie przydatna profesjonalna pomoc prawna.

  • Posted on: 2 April 2019
  • By: addmean
reklama - odwzorowanie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
W życiu niejednej osoby może się w pewnym momencie pojawić konieczność skorzystania z pomocy prawnej. I to tak w sumie wcale nie trzeba się stać przestępcą, żeby tak było, ponieważ tak naprawdę karne sprawy stanowią niewielki procent tego, czym zajmują się na co dzień prawnicy.


reklama - odwzorowanie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com

Firma powinna uważać na finalizowane zobowiązania

  • Posted on: 5 January 2015
  • By: addmean
prawnik
Author: Michael
Source: http://www.flickr.com
Chociaż zasadniczo nie jest tajemnicą fakt, że należy chronić swoje pomysły, stosunkowo niewiele polskich firm dba o swoje zyski w tej kwestii. Należy nadmienić, że polskie przedsiębiorstwa zgłosiły w ubiegłym roku prawie 50 razy mniej międzynarodowych wniosków patentowych, niż przykładowo niemieckie. Dlatego też wyraźnie widać, że dystans w innowacyjności między Polską a najbardziej rozwiniętymi krajami istnieje w coraz większej skali. Z drugiej strony należy dodać, że symultanicznie zachodnie przedsiębiorstwa ugruntowują swoją pozycję na naszym rynku, gdyż każdego roku rośnie ilość obowiązujących w Polsce patentów rejestrowanych przez Europejski Urząd Patentowy. Jak pokazują badania główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest opieszałość regionalnego sektora przedsiębiorstw.

Pages