trendy

Najbardziej rozchwytywane trendy w modzie, czyli co pokazywane jest na wybiegach

  • Posted on: 2 June 2021
  • By: addmean
moda, pokaz mody
Author: Filipe Arantes Levenhagen
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że zachwyca się nad nimi każdy modowy pasjonat. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak przykładowo powracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy też ornamenty kwiatowe. Jednak najczęściej jest tak, że rozchwytywana w danym czasie tendencja, po paru miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób skończą te, które uwielbiamy dziś?

Moda indywidualna

  • Posted on: 1 June 2021
  • By: addmean
moda męska
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
W czasie wyprzedaży można stracić głowę, a przy tym wyczucie. Przede wszystkim nabywajmy okrycia, które będą do nas pasować i w których będziemy czuć się swobodnie. Nie warto jednak ślepo podążać za trendami. Wybierając obuwie, postawmy na jakość. Świetne, skórzane buty męskie 46 będą służyć przez parę sezonów i nadawać się będą do rozmaitych stylizacji. Warto także przy tych sposobnościach kupować dobre sandały męskie rozmiar 48. Okazjonalne wyprzedaże w galeriach handlowych to wspaniała sposobność do odświeżenia własnej zimowej szafy.

Damskie i męskie elementy ubioru

  • Posted on: 5 May 2021
  • By: addmean
moda damska - kobiety
Author: Joannahorodyńskagatta
Source: Gatta
Ciekawe oferty różnych rzeczy, na jakie natkniemy się dziś w sklepach, są opatrzone atrakcyjnymi dla klientów rabatami. Wśród wielu modnych elementów ubioru trafimy na cały ogrom uniwersalnych propozycji. Panie oraz panowie udają się nierzadko na zakupy wspólnie, dlatego warto wybierać miejsca, w jakich każdy znajdzie coś dla siebie.

Każde dziecko marzy o tym, żeby jego urodziny były niebywałe i naprawdę niesamowite

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
animacje
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Maluchy okrągły rok oczekują na swój dzień urodzin, gdyż mają nadzieję na całą masę niespodzianek i z tego powodu powinniśmy dla nich zatrudnić firmę, której pracownicy to najlepsi animatorzy na rynku.


Nasz brzdąc jest dla nas największym skarbem.

Części strojów dla matki i dodatki dla niemowlaka

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
mama i dziecko
Source: pixabay.com
Sklepy obuwnicze stale mają ruch. Dlaczego? Bo wszyscy każdy potrzebuje butów. Nawet osoby będące na wózkach muszą mieć buty, żeby czuły się całościowo ubrane. Dlatego też w sklepach z obuwiem non stop jest ruch. Bez przerwy pojawia się następny klient/klientka. Bardzo często widać w sklepach kobiety, bo to one chcą sobie kupić następne botki rozmiar 39 choć w mieszkaniu stoją już dwie pary niemal takich samych butów. Bo w rzeczywistości jedynie kobieta potrafi dostrzec niewielkie różnice w detalach.

Pages