telebim

Reklamowanie na telebimie – z jakiego powodu charakteryzuje się dzisiaj tak dużą popularnością i czy dobrze jest się na nią decydować?

  • Posted on: 4 January 2021
  • By: addmean
telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Reklama ma dziś ogromne znaczenie. Z jakiego powodu? Oferta wszelkiego rodzaju produktów oraz usług jest faktycznie dosyć szeroka, w związku z tym część klientów decyduje się na te, jakie są najbardziej znane, na przykład z reklam. Nie można się w związku z tym dziwić, że każda firma stara się zaplanować faktycznie jak najbardziej efektywną kampanię marketingową. Na szczęście, można skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, jacy dobiorą kanały reklamowe do danej grupy docelowej.

Telebim

  • Posted on: 3 November 2020
  • By: addmean
telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Bywa, że zastanawiamy się jak to jest, że kiedy promienie słoneczne padają na nasz telewizor to nic nie widzimy, a kiedy stoimy w pełnym słońcu przed telebimem to i tak wszystko da się zauważyć. Jeżeli chodzi o telebim to posiada on właśnie ową najistotniejszą właściwość, a mianowicie słońce mu nie straszne. Jak to się dzieje? Otóż telebim ma kilkukrotnie większą jasność w porównaniu do jasności ekranu telewizora plazmowego. Tak, więc przy imprezach pod chmurką sensowniej korzystać z telebimów, niż z wielkich ekranów plazmowych, które również możemy kupić i zainstalować na zewnątrz.

W jaki sposób skutecznie reklamować własne usługi, aby zachęcić klientów do określonej akcji?

  • Posted on: 25 October 2020
  • By: addmean
Billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie żyjemy w epoce informacji, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom informacje rozprzestrzeniają się błyskawicznie. Billboardy wciąż są popularnym medium reklamowym. Zamieszczenie ich przy przystankach autobusowych, bądź głównych uliczkach, sprawia że plakat jest widoczny dla każdego. Dekoncentruje skupienie, jednak nie jest zbyt nachalny.

Najskuteczniejszy typ reklamy outdoorowej

  • Posted on: 5 September 2020
  • By: addmean
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Niekwestionowanie plusami tzw. reklamy outdoorowej może być jej szeroki zasięg, małe (w porównaniu z reklamą w radiu a także telewizji) koszta, nieomal nieograniczona dostępność, oraz możliwość dywersyfikowania segmentów potencjalnych konsumentów poprzez stosowny wybór lokalizacji reklamy. Ogłaszając się za pomocą billboardów poniesiemy co prawda nieznacznie mniejsze koszty niż reklamując się przy użyciu telebimu, jednakże siła przesyłanych treści będzie bez porównania mniejszą.

Reklama na telebimie – czy dobrze jest się na nią obecnie decydować oraz jakie są jej najważniejsze zalety?

  • Posted on: 31 August 2018
  • By: addmean
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Reklama jest współcześnie elementem najważniejszym podczas prowadzenia własnej firmy, niezależnie od tego, w której branży się działa. Na rynku dostępnych jest wiele interesujących technik promocji, jednak to w gestii właściciela firmy czy marketingowców leży wybór tej, która ma faktycznie szansę dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Warto więc tę kwestię dość dobrze przemyśleć i drobiazgowo zaplanować kampanie reklamową, szczególnie gdy ma się w planach przeznaczenie na nią dość dużej kwoty.

Pages