telebim

Telebim

  • Posted on: 11 July 2019
  • By: addmean
telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Czasem przejdzie nam przez głowę taka myśl jak to jest, że gdy promienie słoneczne padają na nasz odbiornik TV to nic nie widzimy, a kiedy stoimy w pełnym słońcu przed telebimem to nie ma problemu z odbiorem obrazu. Jeżeli chodzi o telebim to ma on właśnie tę najważniejszą właściwość, a mianowicie słońce mu nie przeszkadza. Jak to się dzieje? Otóż telebim ma parę razy większą jasność w porównaniu do jasności ekranu telewizora plazmowego. Z tego powodu przy imprezach pod gołym niebem trzeba korzystać z telebimów, niż z wielkich ekranów plazmowych, które również możemy kupić i wystawić na świeżym powietrzu.

Najskuteczniejszy typ reklamy outdoorowej

  • Posted on: 20 June 2019
  • By: addmean
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Niekwestionowanie plusami tzw. reklamy outdoorowej jest jej wielki zasięg, niskie (w porównaniu z reklamą w telewizji jak też radio) koszta, nieomal nieograniczona dostępność, i możliwość dywersyfikowania grup potencjalnych nabywców przez należyty wybór lokalizacji reklamy. Ogłaszając się za pomocą billboardów poniesiemy co prawda nieco mniejsze koszta niż reklamując się przy zastosowaniu telebimu, jednak siła komunikowanych treści będzie dużo mniejsza.

W jaki sposób skutecznie reklamować własne usługi, aby zachęcić klientów do określonej akcji?

  • Posted on: 9 June 2019
  • By: addmean
Billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie żyjemy w epoce szybkiej informacji, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom wieści roznoszą się błyskawicznie. Billboardy wciąż są popularnym medium promocyjnym. Powieszenie ich przy dworcach autobusowych, bądź głównych uliczkach, sprawia że billboard jest dostępny dla wszystkich. Dekoncentruje uwagę, jednak nie jest zbyt natrętny.

Reklamowanie na telebimie – z jakiego powodu charakteryzuje się dzisiaj tak dużą popularnością i czy dobrze jest się na nią decydować?

  • Posted on: 7 December 2018
  • By: addmean
telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Reklama ma współcześnie duże znaczenie. Z jakiego powodu? Oferta różnego rodzaju artykułów oraz usług jest naprawdę dość różnorodna, wobec tego część konsumentów decyduje się na te, jakie są najbardziej znane, chociażby z reklam. Nie należy się więc dziwić, że każda firma stara się zorganizować rzeczywiście jak najbardziej efektywną kampanię marketingową. Na szczęście, można skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy dopasują kanały reklamowe do danej grupy docelowej.

Reklama na telebimie – czy dobrze jest się na nią obecnie decydować oraz jakie są jej najważniejsze zalety?

  • Posted on: 31 August 2018
  • By: addmean
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Reklama jest współcześnie elementem najważniejszym podczas prowadzenia własnej firmy, niezależnie od tego, w której branży się działa. Na rynku dostępnych jest wiele interesujących technik promocji, jednak to w gestii właściciela firmy czy marketingowców leży wybór tej, która ma faktycznie szansę dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Warto więc tę kwestię dość dobrze przemyśleć i drobiazgowo zaplanować kampanie reklamową, szczególnie gdy ma się w planach przeznaczenie na nią dość dużej kwoty.

Pages