szpilki

Robi się znacznie cieplej, czyli czas zmienić buty na bardziej lekkie

  • Posted on: 7 October 2019
  • By: addmean
buty na platformie
Author: Holger Wirth
Source: http://www.flickr.com
Pogoda robi się coraz ładniejsza, a termometr pokazuje coraz wyższe temperatury. Bez wątpienia nadeszła wiosna. Z całą pewnością wiele kobiet chętnie zrezygnowało z kozaków, które na naszych nogach zakładane były przez ostatnie kilka miesięcy. Na które obuwie zdecydować się wiosną i latem, by wyglądać modnie, lecz też czuć się doskonale i zapewnić swoim stopom komfort?

Szaliki dla dzieci posiadają różnoraką długość

  • Posted on: 30 September 2019
  • By: addmean
modna kobieta
Author: Mycatkins
Source: http://www.flickr.com
Ważne jest tworzywo. Powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że istotne okazuje się być tworzywo z którego wykonane są konkretne produkty. Im będzie ono lepsze, tym bardziej wytrzymała będzie konkretna rzecz, a co się z tym wiąże, tym bardziej my będziemy z niej usatysfakcjonowani.

Czy powinno się wybierać buty wygodne? A może lepsze będą modne? Musimy wiedzieć, iż zdrowie jest najważniejsze!

  • Posted on: 8 June 2019
  • By: addmean
buty balerinki
Author: Antony Hutchison
Source: http://www.flickr.com
Jakie powinny być buty? Czemu warto nabywać buty bardziej wygodne niż modne? Czy wybór butów ma wielkie znaczenie dla naszego zdrowia? Na takie pytania postaramy się dać odpowiedź w tym artykule, pokazując, iż dobór odpowiedniego obuwia ma naprawdę duże znaczenie, chociaż wiele ludzi to lekceważy, a potem zaczynają się problemy ze stopami.

Letnie, kobiece kreacje? O jakich rzeczach powinna wiedzieć każda z pań?

  • Posted on: 20 May 2019
  • By: addmean
buty
Author: 古 天熱
Source: http://www.flickr.com
Zmysłowy wygląd letnią porą to dla wielu pań coś bardzo naturalnego. Chcą bowiem własnym wyglądem zaznaczyć nawet bardziej ten beztroski, letni nastrój, jaki wszystkim towarzyszy. Z tego względu w szafie pań nie powinno letnią porą zabraknąć pewnych rzeczy.

Sporo odcieni różowego koloru – czyli dobieramy buty i dodatki do stylizacji dla kobiet niezależnie od wieku

  • Posted on: 27 March 2019
  • By: addmean
różowe baleriny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Niegdyś różowy kolor kojarzył się z dziewczynkami albo ulubionym kolorem dla laleczki Barbie. Teraz w tym kolorze można kupić sporo ubrań, obuwia albo akcesoriów. Sporo portali czy gazet dla kobiet udowadnia, iż różowy kolor możemy nosić niezależnie od wieku, jedynie należy go odpowiednio dopasować. Jak to zrobić?

Pages