szkolenia

Przed zdecydowaniem o wyborze warsztatów, powinno się dokonać analizy potrzeb w tym zakresie

  • Posted on: 18 October 2019
  • By: addmean
szkolenie z prawa pracy
Author: AFGE
Source: http://www.flickr.com
Dokształcaniem można nazwać każdą formę uczenia pracownika, której celem jest podniesienie poziomu jego umiejętności niezbędnych do wykonywania zadań na jego zajmowanym, albo też przyszłym stanowisku pracy. Wielość etapów w związku z organizacją i prowadzeniem procedur przetargowych, do tego okresowo zmieniające się przepisy prawa oraz zmieniające się orzecznictwa KIO, wymaga ciągłego poszerzania i uaktualniania zdobytej wiedzy.

Szkolenia z badań jakości – czemu są zarówno istotne? Zgodność produktów z rozporządzeniami Unii Europejskiej kluczowa dla obrotu wytworzonymi towarami

  • Posted on: 23 May 2019
  • By: addmean
powietrze
Author: Bosch
Source: www.bosch-media.pl
Badania jakości będą jednymi z najpotrzebniejszych sprawdzeń, lub wyrób nadaje się do obrotu w handlu. Chociaż przeciętny klient mnóstwa dóbr zupełnie nie wydaje sobie z tego kwestie, niemalże wszystkie artykuły dostępne obecnie na rynku posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty, które umożliwiają producentom obrót takimi towarami.

Przepisy BHP to niestety często nie przestrzegane zasady

  • Posted on: 12 May 2019
  • By: addmean
rękawice
Source: flickr.com
Każdy słyszeliśmy o instrukcji związanych z BHP, skrót BHP raczej nie sprawia nikomu trudności. Jednak poza tego rodzaju zasadami są też dodatkowe obowiązujące w naszych miejscach pracy, ale też w różnego rodzaju lokalach użyteczności publicznej, do tego typu instrukcji należy instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Tego typu instrukcja musi być zawieszona w widocznym miejscu. Na sto procent wiele razy widzieliśmy tego rodzaju instrukcję w ośrodkach zdrowia czy w szkołach.

Pages