sylwetka

Chyba każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić. Dowiedz się jak powinno się chudnąć

  • Posted on: 31 October 2020
  • By: addmean
szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Niemal każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzać - jest to niemalże tak jasne jak słońce. W dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet dąży do osiągnięcia idealnej figury - zwłaszcza kiedy naszymi idolkami są modelki. W takich sytuacjach kobiety bez wątpliwości coraz częściej sięgają po wszelkiego rodzaju diety odchudzające.

Nabywanie strojów w sklepach online. Jakim sposobem dopasować pasujący rozmiar?

  • Posted on: 21 October 2020
  • By: addmean
zakupy przez internet
Author: kennejima
Source: http://www.flickr.com
Sklepy online to nie lada okazja dla wszystkich fashionistów. W internecie możesz odszukać prawdziwe perełki modowe, czasem za grosze. Wystarczy tylko, że nauczysz się dobierać rozmiary strojów na odległość, w taki sposób by nabytek był trafiony. Kraje mają rozmaite „rozmiarówki”. Rozmiary w Ameryce, podobnie jak w Niemczech, przypadają większe niż w Polsce. Natomiast włoska i francuska „rozmiarówka” jest zaniżona w stosunku do naszej.

Jak sportowo troszczyć się o własny wygląd ?

  • Posted on: 8 October 2020
  • By: addmean
piękne ciało
Author: Wen Chen
Source: http://www.flickr.com
Zagwarantowanie sobie naprawdę odpowiedniego wyglądu zewnętrznego w życiu codziennym na pewno może być bardzo istotną sprawą dla praktycznie każdego z nas. W końcu coś takiego jest po prostu niezbędne do tego, abyśmy cieszyli się odpowiednio wysoką samooceną, która naturalnie prowadzi do świetnego humoru. Aktualnie możliwości z tym związane są bardzo szerokie, przez co jeśli ktoś pragnie naprawdę komfortowo czuć się w swoim własnym ciele, to musi jedynie poświęcić na to odrobinę czasu.

Mankamenty urody – jak jak z nimi walczyć?

  • Posted on: 27 July 2019
  • By: addmean
wizerunek
Source: pixabay.com
Doskonały wygląd to coś, na czym zależy chyba każdej kobiecie. Wszystkie chciałybyśmy prezentować się jak najlepiej, sprawiać jak najlepsze wrażenie na innych oraz imponować. Jeżeli o to chodzi stale dążymy do perfekcji. Z drugiej jednakże strony doskonały wygląd to także coś, co z reguły nie przychodzi nam łatwo. Każda z kobiet ma przecież jakieś kompleksy, jakiś defekt, z którego nie jest zadowolona. Dla jednej osoby może być to cera, dla innej waga ciała, dla jeszcze innej figura. Bywa zatem bardzo różnie. Nie ma chyba jednak kobiety, która w pełni akceptowałaby siebie.

Pages