sylwetka

Chyba każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić. Dowiedz się jak powinno się chudnąć

  • Posted on: 14 May 2020
  • By: addmean
szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić - jest to niemalże tak oczywiste jak słońce. W współczesnych czasach wiele z nas dąży do osiągnięcia idealnej figury - zwłaszcza kiedy naszymi idolkami są piosenkarki. W takich przypadkach kobiety zdecydowanie coraz częściej sięgają po wszelkiego rodzaju diety odchudzające.

Nabywanie strojów w sklepach online. Jakim sposobem dopasować pasujący rozmiar?

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
zakupy przez internet
Author: kennejima
Source: http://www.flickr.com
Sklepy wirtualne to nie lada gratka dla wszystkich fashionistów. W internecie możesz znaleźć prawdziwe perełki modowe, czasem za grosze. Starczy tylko, że nauczysz się dobierać rozmiary ubrań na odległość, tak żeby nabytek był trafiony. Państwa posiadają przeróżne „rozmiarówki”. Rozmiary w USA, tak samo jak w Niemczech, przypadają większe aniżeli w naszej ojczyźnie. Natomiast francuska i włoska „rozmiarówka” jest zaniżona w stosunku do naszej.

Jak sportowo troszczyć się o własny wygląd ?

  • Posted on: 11 August 2019
  • By: addmean
piękne ciało
Author: Wen Chen
Source: http://www.flickr.com
Zagwarantowanie sobie rzeczywiście satysfakcjonującego wyglądu zewnętrznego w życiu codziennym niewątpliwie może być bardzo ważną sprawą dla dosłownie każdego z nas. W końcu coś takiego jest zwyczajnie konieczne do tego, abyśmy cieszyli się odpowiednio wysoką samooceną, która oczywiście prowadzi do dobrego samopoczucia. Aktualnie możliwości z tym związane są bardzo szerokie, więc jeżeli ktoś chce rzeczywiście komfortowo czuć się w swoim własnym ciele, to będzie musiał po prostu poświęcić na to trochę czasu.

Mankamenty urody – jak jak z nimi walczyć?

  • Posted on: 27 July 2019
  • By: addmean
wizerunek
Source: pixabay.com
Doskonały wygląd to coś, na czym zależy chyba każdej kobiecie. Wszystkie chciałybyśmy prezentować się jak najlepiej, sprawiać jak najlepsze wrażenie na innych oraz imponować. Jeżeli o to chodzi stale dążymy do perfekcji. Z drugiej jednakże strony doskonały wygląd to także coś, co z reguły nie przychodzi nam łatwo. Każda z kobiet ma przecież jakieś kompleksy, jakiś defekt, z którego nie jest zadowolona. Dla jednej osoby może być to cera, dla innej waga ciała, dla jeszcze innej figura. Bywa zatem bardzo różnie. Nie ma chyba jednak kobiety, która w pełni akceptowałaby siebie.

Pages