studia

Logistyka Wrocław okazuje się być nam oferowana

  • Posted on: 2 April 2019
  • By: addmean
uczelnia
Author: George Miller
Source: http://www.flickr.com
W jakie miejsce powinniśmy udać się na studia?

Jeśli kończymy liceum, lub technikum, to powinniśmy się zastanowić co chcemy zrobić dalej w życiu. Czy chcemy pójść na studia? A jeśli tak, to na jakie, w jakim mieście, w jakim trybie. Jest tutaj sporo ważnych spraw do przeanalizowania, dlatego nie mamy szansy tego typu kwestii zostawiać na samiutki koniec, ponieważ ma szansę się okazać, że wówczas nie zdążymy przejrzeć wszelkich propozycji, jakie się przed nami będą otwierać.

Nie bardzo podobają cię kierunki ścisłe? Wybierz studia z filologii

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
nauczanie języków obcych
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Mówią: „Ucz się, ucz, bo wiedza to potęgi klucz”. Ci co to wypróbowali i pozostali w takim postanowieniu wiedzą, że jest tak właśnie jest i jednocześnie fałsz. Wiedza jest niezwykle konieczna, żeby zdobyć lepiej płatną pracę, a tym bardziej pozwala lepiej, bardziej luksusowo żyć, lecz z drugiej strony, co nam po wiedzy, gdy zatrudnienia nie możemy zdobyć, gdy człowiek zaliczył trzy fakultety, a żadna firma nie chce go zatrudnić. Nie interesują ich studia, przepytują go za to o wcześniejsze miejsca pracy, ale kiedy miał je zdobyć, jak stale studiował. To komplikacje wielu młodych ludzi. Recepta dla następnych magistrów jest tego typu, że jak już tak bardzo pragniesz studiować coś z nauk humanistycznych czy społecznych to wybierz koniecznie studia filologii obcej.

W jaki sposób słuchacze ostatnich klas liceum przygotowują się do matury

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Matura bywa bodajże najważniejszym sprawdzianem życiowym. Każdy abiturient może przystąpić jeszcze raz do matury, ale na kolejny termin należy czekać, co znacznie komplikuje dostanie się na wybrane studia. Z tego też powodu wielu nastolatków decyduje się na usystematyzowanie swojej wiedzy np. na korkach. Oczywiście są także inne sposoby, dzięki którym maturzysta jest w stanie podnieść choć odrobinę wynik matury.

Pages