studenci

Każdy fachowiec winien ukończyć szkolenie z prawa autorskiego, żeby znać swoje prawa oraz obowiązki względem innych kreatorów

  • Posted on: 27 September 2020
  • By: addmean
książka
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Każda zaczynająca działalność spółka musi wpierw zadbać o wybór wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Oczywiście relewantne jest również to, by współpracować z ludźmi młodymi, pełnymi entuzjazmu i predyspozycji.

Każdy pracodawca oraz pracownik ma obowiązek wiedzieć czym charakteryzuje się umowa zlecenie i jak można rozliczyć dochody na bazie karty podatkowej, a także deklaracji VAT 7K

  • Posted on: 24 October 2019
  • By: addmean
Umowa
Author: Startup Mena
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach kłopotliwie jest odnaleźć satysfakcjonującą i dobrze płatną robotę. Na rynku jest mnóstwo osób z wyższym wykształceniem, w związku z czym brakuje wolnych wakatów dla innych osób, jakie ukończyły studia. Najłatwiej jest znaleźć robotę po szkole zawodowej, ponieważ speców w konkretnych dziedzinach wciąż brakuje.

Co robić po studiach? Postępować według rodziców czy własnego instynktu? Z czym mocują się młodzi ludzie?

  • Posted on: 13 April 2019
  • By: addmean
Pomoc prawna
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Życie przedstawia przed tobą wiele prób, lecz nie tylko ono. Razem z nim przedstawiają Ci je rodzice, a może nawet dziadkowie. Kończąc każdy etap edukacji musisz coś wybrać, musisz nakreślić swoją drogę do kariery. A co jeśli nadal jej nie znasz i nie wiesz co z życiem uczynić?

Dyplom studiów wyższych to atut na rynku pracy

  • Posted on: 5 April 2019
  • By: addmean
absolwenci
Source: www.morguefile.com
Kluczowe jest, aby kierunek studiów był zgodny z pragnieniami i pasjami. Są kierunki uczelni, które gwarantują swoim absolwentom większe sposobności na wyszukanie ciekawej pracy, ale to nie może być wyłącznym kryterium przy ich wyborze. Nie dość, że takie studia byłyby udręką, to taka osoba w żadnym razie nie będzie właściwym specjalistą w swojej dziedzinie. Należałoby więc zweryfikować własne preferencje i studiować profil, jaki jest bliski sercu. Uczelnie wyższe proponują tak rozmaite profile, że każdy znajdzie coś związanego z jego zainteresowaniami.

Najciekawsze kierunki do studiowana – czemu warto studiować informatykę we Wrocławiu?

  • Posted on: 4 April 2019
  • By: addmean
studia informatyka wrocław
Author: Vileda
Source: Vileda
Jak wiadomo, wrocławskie uczelnie cieszą się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród naukowców, ale i wśród studentów. Znajdujące się tu uczelnie zapewniają nauczanie na naprawdę najwyższym poziomie, wobec czego nic dziwnego, iż studenci nie posiadają kłopotów ze znalezieniem pracy w zawodzie już po zakończeniu studiów.

Pages