sprzęty

Z jakiego powodu często nie opłaca się nam reperować naszego urządzenia?

  • Posted on: 9 July 2020
  • By: addmean
pokój dziecka
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Obecnie funkcjonujemy w czasach, kiedy często w wypadku jakiejś usterki w większym stopniu opłaca się nam nabyć nowe urządzenie, niż reperować obecne. Zazwyczaj specjalista wskazuje naprawę np. telefonu wykorzystując oryginalnych części, ale te potrafią kosztować prawie tyle samo, co całe urządzenie.


Taka groteskowa w pewnym sensie okoliczność jest w dużej mierze spowodowana tym, że producenci stosują tzw. zasadę planowanego czasu użytkowania.

W których sytuacjach wizytówka tego typu specjalisty jak mechanik mogłaby zostać bardzo użyteczna?

  • Posted on: 17 September 2019
  • By: addmean
fototapety kwiaty
Author: DA
Czy też usłyszałaś w przeszłości o takim zjawisku jak złośliwość rzeczy martwych? Z pewnością tak. A czy byłaś kiedyś ofiarą tego typu złośliwości? Na to zapytanie także zapewne odpowiesz twierdząco.

Lepiej dźwigać niż ścigać, czyli w wielkim skrócie o przygotowaniach, jakie czekają opiekunów wyjeżdżających z małym dzieckiem w góry

  • Posted on: 30 May 2019
  • By: addmean
jeansy
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Współcześni rodzice zazwyczaj wyjeżdżają na urlop razem ze swoimi pociechami, nawet kiedy te mają zaledwie cztery czy sześć miesięcy

Co na pewno musi się pojawić w magazynie

  • Posted on: 4 April 2019
  • By: addmean
Hala magazynowa z regałami
Source: www.foter.com
Znakomite wyposażenie magazynów jest potrzebne podczas ogromnej ilości prac na jego terenie. Rozstrzyga ono o prędkości robionych zadań, a również wpływa na kwestie powiązane ściśle z transportem materiałów na przykład do centrów handlowych lub także do dużych marketów. Niestety, sprawy te są nieraz odrobinkę zbyt zaniedbywane poprzez sporo osób, jakie zanadto bardzo starają się zaoszczędzić na sprzętach magazynowych, co skutkować może zwykle awariami a, także obniżeniem jakości wykonywanych prac.

Pages