skóra

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnowania skóry – które towary można dziś odszukać w Internecie?

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Skóra to kategorycznie jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała, jaki często jest zaniedbywany. Sporo osób zajmuje się skórą wyłącznie w kategoriach jej wyglądu, natomiast trzeba zadbać również o jej zdrowie. Jak? Wykorzystując zbilansowaną dietę, bogatą w witaminy, minerały oraz nienasycone kwasy tłuszczone. Dodatkowo, ogromne znaczenie ma także właściwa pielęgnacja.

Pora na zarost

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
golenie i kremy
Author: Raymond Bryson
Source: http://www.flickr.com
Przez długie lata jedyną alternatywą dla tradycyjnego golenia twarzy były wąsy i broda. Moda na nie powracała co pewien czas, ale ostatnio szczególnie daje się zauważyć to zjawisko. Kilkudniowy zarost nie istniał. Do dzisiejszych czasów, gdy w końcu przestał kojarzyć się ze środowiskiem artystów i muzyków. Według badań aż 40% Polaków nosi zarost na twarzy: wąsy, brody, kilkudniowe zarosty. Czy o taki zarost musimy dbać? Oczywiście. Nawet ten pozornie swobodny musi być wypielęgnowany. Tylko wówczas będzie interesującym uzupełnieniem wizerunku.

Co robić, kiedy brakuje czasu na wizytę w salonie urody? Domowe rozwiązania na rewelacyjny wygląd

  • Posted on: 24 December 2020
  • By: addmean
metrówka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda kobieta pragnie jak najlepiej wyglądać i czuć się w swoim ciele. Regularne wizyty u fryzjera i kosmetyczki pomagają zatroszczyć się świetny wygląd podobnie na co dzień, jak i od święta, jednak zważywszy na tryb naszego życia nikogo już nie dziwi fakt, iż bardzo dużo kobiet zwyczajnie nie dysponuje czasem na systematyczne wizyty w gabinetach pielęgnacyjnych - jak wówczas zapewnić sobie świetny wygląd i samopoczucie?

Ziaja demakijaż proponuje w profesjonalny sposób

  • Posted on: 30 November 2020
  • By: addmean
brunetka
Author: 123rtf
Source: 123rtf
Codziennie nasza skóra jest wystawiona na oddziaływanie wielu przeróżnych warunków, które mają szansę doprowadzać do jej podrażnienia oraz szybkiego starzenia się. Przez to tak ważne jest to, żeby stosować Vichy spray, który zawiera wodę termalną, a także pozostałe składniki odżywcze, które powodują, że stopniowo nasza skóra robi się coraz bardziej wytrzymała na działanie tych wszelkich niszczących warunków, przez co wygląda także na zdrowszą oraz odpowiednio odżywioną.

Letni wypoczynek – jakiego rodzaju buty powinno się spakować do walizki?

  • Posted on: 5 November 2020
  • By: addmean
sandały
Source: pixabay.com
Wprawdzie do lata pozostało jeszcze dużo czasu, ale bardzo dużo osób już teraz głowi się nad tym, gdzie się wybrać oraz co ze sobą zabrać. Rewelacyjny urlop to nie tylko odpowiednio wybrane miejsce, ale również właściwa zawartość plecaka. Polacy najchętniej wyjeżdżają w miejsca, w których temperatura jest wysoka, a słońce zobaczyć można na niebie przez cały dzień.

Pages