skóra

Co robić, kiedy brakuje czasu na wizytę w salonie urody? Domowe rozwiązania na rewelacyjny wygląd

  • Posted on: 15 July 2020
  • By: addmean
metrówka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda pani pragnie jak najlepiej wyglądać i czuć się we własnym ciele. Systematyczne wizyty u fryzjera jak również u kosmetyczki pomagają zatroszczyć się świetny wygląd zarówno na co dzień, jak i od święta, jednak biorąc pod uwagę tempo naszego życia nikogo nie powinien dziwić fakt, że wiele kobiet zwyczajnie nie ma czasu na systematyczne wizyty w gabinetach pielęgnacyjnych - jak wówczas zagwarantować sobie nieskazitelny wygląd oraz samopoczucie?

Chyba każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić. Dowiedz się jak powinno się chudnąć

  • Posted on: 14 May 2020
  • By: addmean
szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić - jest to niemalże tak oczywiste jak słońce. W współczesnych czasach wiele z nas dąży do osiągnięcia idealnej figury - zwłaszcza kiedy naszymi idolkami są piosenkarki. W takich przypadkach kobiety zdecydowanie coraz częściej sięgają po wszelkiego rodzaju diety odchudzające.

Jesteś mężczyzną dbającym o siebie? W Twojej kosmetyczce nie może braknąć kremu męskiego, ałunu oraz kosmetyków z firmy Truefitt&Hill i Men-u!

  • Posted on: 2 February 2020
  • By: addmean
mężczyzna w t-shircie
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Każda dziewczyna chciałaby, aby jej mężczyzna elegancko się ubierał , a także był wypielęgnowany. Jeszcze do niedawna znaczna większość facetów nie zwracała na to najmniejszej uwagi, na szczęście zmieniło się to i idzie w bardzo dobrym kierunku.

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnowania skóry – które towary można dziś odszukać w Internecie?

  • Posted on: 4 December 2019
  • By: addmean
blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Skóra to zdecydowanie jeden z najistotniejszych organów ciała człowieka, który często jest zaniedbywany. Dużo osób zajmuje się skórą tylko w kategoriach jej wyglądu, natomiast trzeba zadbać także o jej zdrowie. Jakim sposobem? Stosując rozsądną dietę, zawierającą witaminy, minerały i nienasycone kwasy tłuszczone. Dodatkowo, istotne znaczenie ma także odpowiednia pielęgnacja.

Pages