skóra

Jesteś mężczyzną dbającym o siebie? W Twojej kosmetyczce nie może braknąć kremu męskiego, ałunu oraz kosmetyków z firmy Truefitt&Hill i Men-u!

  • Posted on: 18 November 2021
  • By: addmean
mężczyzna w t-shircie
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Każda dama chciałaby, żeby jej mężczyzna elegancko się ubierał , a także był zadbany. Jeszcze do niedawna zdecydowana większość facetów nie zwracała na to jakiejkolwiek uwagi, na szczęście zmieniło się to i idzie w naprawdę dobrym kierunku.

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnowania skóry – które towary można dziś odszukać w Internecie?

  • Posted on: 17 November 2021
  • By: addmean
blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Skóra to zdecydowanie jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała, jaki często jest niedoceniany. Dużo osób zajmuje się skórą wyłącznie w kategoriach jej wyglądu, tymczasem trzeba się zatroszczyć także o jej zdrowie. Jakim sposobem? Wykorzystując odpowiednią dietę, bogatą w witaminy, minerały oraz nienasycone kwasy tłuszczone. Co więcej, duże znaczenie ma także prawidłowa pielęgnacja.

Co robić, kiedy brakuje czasu na wizytę w salonie urody? Domowe rozwiązania na rewelacyjny wygląd

  • Posted on: 27 October 2021
  • By: addmean
metrówka
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda pani chce jak najlepiej wyglądać oraz czuć się w swoim ciele. Systematyczne wizyty u fryzjera i kosmetyczki pomagają zatroszczyć się świetny wygląd podobnie na co dzień, jak też od święta, jednak zważywszy na tryb naszego życia nikogo nie powinien dziwić fakt, iż bardzo dużo kobiet zwyczajnie nie dysponuje czasem na systematyczne wizyty w gabinetach pielęgnacyjnych - jak w takie razie zagwarantować sobie nienaganny wygląd i samopoczucie?

Mydło glicerynowe - prawdziwy kosmetyk do pielęgnacji ciała.

  • Posted on: 22 October 2021
  • By: addmean
mydło
O tym, iż o ciało należy dbać wie każdy. Jest ono niejako wizytówką, więc musi się pamiętać, aby traktować go z potrzebnym szacunkiem. Do tego zamiaruaplikuje się wiele różnorodnych produktów np. balsamy do ciała, mydła glicerynowe, czy olejki. Wszystkie mają na celu jedno - oczyszczenie. My jednak skupimy się na mydle i przybliżymy działanie tego unikalnego produktu.

Ziaja demakijaż proponuje w profesjonalny sposób

  • Posted on: 21 October 2021
  • By: addmean
brunetka
Author: 123rtf
Source: 123rtf
Codziennie nasza skóra będzie wystawiona na działanie mnóstwa różnorakich warunków, które mają szansę prowadzić do jej podrażnienia i szybkiego starzenia się. Przez to tak istotne będzie to, żeby stosować Vichy spray, który posiada wodę termalną, a też pozostałe składniki odżywcze, które powodują, że powoli nasza skóra staje się znacznie bardziej odporna na oddziaływanie tych wszelkich szkodliwych warunków, dzięki czemu prezentuje się również na zdrowszą oraz odpowiednio odżywioną.

Pages