samopoczucie

Jak walczyć z objawami depresji? Co będzie pomocne na ten nieprzyjemny stan? Co można zrobić?

  • Posted on: 5 September 2020
  • By: addmean
leczenie depresji
Author: Sohel Parvez Haque
Source: http://www.flickr.com
Depresja w trakcie kilku ostatnich lat zyskała górnolotne miano przypadłości cywilizacyjnej. Niestety, mimo iż widzimy zauważamy ekspansję tego nieprzyjemnego schorzenia, wiele ludzi dotkniętych ta chorobą nie zdaje sobie sprawy z jej powagi. Nawet jeżeli u chorego wystąpią syndromy, takie jak: zobojętnienie, bezsenność, zmiany nastrojów, nagłe napady agresji, a także brak chęci do życia; często są one bagatelizowane. Tymczasem, depresja, nawet depresja sezonowa jest niezwykle niebezpieczną chorobą, której nie powinno się lekceważyć.

Lampy antydepresyjne mogą zdziałać wiele dobrego

  • Posted on: 12 April 2019
  • By: addmean
lampa antydepresyjna w pokoju
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
Nieodpowiednia aura ma oddziaływanie na nasz nastrój

Należy sobie zdawać sprawę, że ponura oraz deszczowa pogoda może mocno działać na nasz nastrój, niszcząc w nas każdą chęć działania. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, żeby zaznaczyć jak sobie poradzić z tego typu zmieniającym się humorem, tak by nie dopuszczać do zjawienia się u nas depresji. Będzie to tym ważniejsze, że w naszej szerokości geograficznej zima trawa stosunkowo długo, a co się z tym wiąże, tego słońca wówczas mamy rzeczywiście mało, zatem też stopniowo coraz mniej posiadamy sił do działania. Na szczęście istnieje mnóstwo rozwiązań, które mamy szansę zrobić, by nie dać się przytłoczyć zimowej aurze.

Olśniewający uśmiech

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Mały Pacjent u dentysty
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Co jest w stanie przekonać nas, że dentysta jest dokładnie tym, któremu warto zaufać? Zwykle to koledzy wskazują nam gabinet stomatologiczny Wrocław ma mnóstwo dentystów, że niełatwo zdecydować się na tego właściwego. Warto użyć portali, na których oceniani są lekarze, a także z for internetowych. Używając tych źródeł trzeba wyciągnąć wnioski ze skrajnych komentarzy. Polecany wśród znajomych czy też na tematycznych forach internetowych ortodonta Wrocław prędko zdiagnozuje problem, jaki związany jest z uzębieniem każdego pacjenta.