samopoczucie

Lampy antydepresyjne mogą zdziałać wiele dobrego

  • Posted on: 16 January 2021
  • By: addmean
lampa antydepresyjna w pokoju
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
Przygnębiająca pogoda ma wpływ na nasz nastrój

Należy sobie wydawać sprawę, że nieprzyjemna i deszczowa pogoda ma możliwość mocno działać na nasze samopoczucie, zabijając w nas każdą chęć działania. Dlatego właśnie tak ważne będzie to, aby powiedzieć jak sobie poradzić z tego rodzaju pogarszającym się nastrojem, tak żeby nie dopuścić do zjawienia się u nas depresji. Będzie to tym ważniejsze, że w naszej szerokości geograficznej zima trawa stosunkowo długo, a co się z tym łączy, tego słońca wtenczas mamy rzeczywiście niewiele, więc również stopniowo znacznie mniej posiadamy sił do funkcjonowania. Na szczęście okazuje się być szereg rozwiązań, które możemy zrobić, aby nie dać się przytłoczyć zimowej aurze.

Jak walczyć z objawami depresji? Co będzie pomocne na ten nieprzyjemny stan? Co można zrobić?

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
leczenie depresji
Author: Sohel Parvez Haque
Source: http://www.flickr.com
Depresja w trakcie kilku ostatnich lat przybrała górnolotne miano przypadłości cywilizacyjnej. Niestety, pomimo powszechności tego przykrego schorzenia, sporo ludzi dotkniętych depresją nie chce zdawać sobie sprawy z jej powagi. Nawet jeśli u danej osoby wystąpią syndromy, takie jak: apatia, problemy ze snem, zmiany nastrojów, niespodziewane napady gniewu, a także zanik chęci do życia; często bywają one ignorowane. Tymczasem, depresja, choćby depresja sezonowa jest bardzo niebezpieczną chorobą, której nie wolno lekceważyć.

Olśniewający uśmiech

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Mały Pacjent u dentysty
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Co jest w stanie przekonać nas, że dentysta jest dokładnie tym, któremu warto zaufać? Zwykle to koledzy wskazują nam gabinet stomatologiczny Wrocław ma mnóstwo dentystów, że niełatwo zdecydować się na tego właściwego. Warto użyć portali, na których oceniani są lekarze, a także z for internetowych. Używając tych źródeł trzeba wyciągnąć wnioski ze skrajnych komentarzy. Polecany wśród znajomych czy też na tematycznych forach internetowych ortodonta Wrocław prędko zdiagnozuje problem, jaki związany jest z uzębieniem każdego pacjenta.