reklamy

Sposoby reklamy

  • Posted on: 21 May 2020
  • By: addmean
Author: VIVARTO
Reklama w obecnym świecie jest nieusuwalnym składnikiem codzienności. Towarzyszy ludziom w życiu codziennym, a oni nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Współcześnie żyjący ludzie tak bowiem przyzwyczaili się do wszechobecnej reklamy, że niekiedy już jej nie dostrzegają. Celem reklamy jest wywołanie wzrostu popularności określonego towaru lub firmy, a co z tym związane zachęcenie klientów i zysk.

Coraz częściej stosowany jest ekran led

  • Posted on: 22 January 2020
  • By: addmean
monitory
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie okazuje się tak, że dyrektorzy pragną, aby reklama przynosiła jak najlepsze rezultaty, lecz równocześnie żeby koszty jej używaniu okazały się minimalne. Dlatego nim zadecydują się na jakiś jej rodzaj najpierw wszystko dokładnie analizują oraz obliczają, a to powoduje, że znacznie częściej decydują się oni na to, by do wyświetlania reklamy wykorzystywany okazał się ekran led.

Podstawowe zalety promocyjnych gazetek w promowaniu oferty sieci handlowych oraz marketów

  • Posted on: 27 July 2019
  • By: addmean
w supermakecie
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Kilkanaście lat temu w Polsce pojawiły się pierwsze hipermarkety. Poza rewolucją w samym handlu przyniosły również inną, choć znacznie mniej widoczną rewolucję na rynku reklamowym. Wraz z nimi pojawiły się bowiem promocyjne gazetki, które były wtedy całkowicie nowym w naszym kraju sposobem promocji. Jak wykazują ostatnie badania, bardzo dobrze zostały one przyjęte w całym kraju, bardzo dobrze to zresztą widać na klatkach schodowych w blokach, gdzie w zasadzie co kilka dni pojawiają się nowe z następnych sklepów. I jak tylko się pojawią, to znikają od razu, bo klienci bardzo lubią z nich korzystać.

Pages