reklama

Potęga głosu w kulturze

  • Posted on: 30 October 2020
  • By: addmean
muzyka, głos, bank głosów, studio
Author: Laurent Mo
Source: http://www.flickr.com
Ludzie w większości są wzrokowcami. Dużą część danych jakie do nas docierają zapewnia nam wzrok, nie oznacza to jednakże iż pozostałe zmysły nie są ważne. Nie wyobrażamy sobie naszego życia bez możności dotyku obiektów oraz przyjemności płynącej z dotykania bliskich nam osób. Tak samo jest z słuchem. Jest on uzupełnieniem naszego podstawowego zmysłu. One wszystkie się wzajemnie uzupełniają.

Czym okazuje się być mural, co może pokazywać oraz czy może być on skuteczną reklamą?

  • Posted on: 29 October 2020
  • By: addmean
oświetlenia
Author: www.drukujfoto.pl
Source: www.drukujfoto.pl
Zapewne każdy z nas zaobserwował jakiś malunek na ścianie. Nieważne czy okazał się być to malunek ładny czy przeciętny. Takie wielkie malowanki na ścianach posiadają swoją nazwę.

Telebim jako nowoczesne, energooszczędne narzędzie wizualne

  • Posted on: 29 October 2020
  • By: addmean
telebim
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Telebim to najnowocześniejsze, energooszczędne narzędzie stosowane jako reklama wizualna, oraz w trakcie przekazywania wiadomości. Jest to narzędzie do transmitowania pakietów graficznych i tekstowych. Owe rozwiązania reklamowe i informacyjne są stosowane zarówno przez firmy handlowe, usługowe, jak i pozostałe, działające w różnych sektorach przemysłu. Funkcjonalność, łatwość obsługi i odporność na warunki atmosferyczne, to naczelne atuty telebimów.

W jaki sposób skutecznie reklamować własne usługi, aby zachęcić klientów do określonej akcji?

  • Posted on: 25 October 2020
  • By: addmean
Billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie żyjemy w epoce informacji, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom informacje rozprzestrzeniają się błyskawicznie. Billboardy wciąż są popularnym medium reklamowym. Zamieszczenie ich przy przystankach autobusowych, bądź głównych uliczkach, sprawia że plakat jest widoczny dla każdego. Dekoncentruje skupienie, jednak nie jest zbyt nachalny.

Pages