reklama

Billboardy sponsorskie - czy dobrze jest zdecydować się na taki metodę reklamy?

  • Posted on: 10 July 2020
  • By: addmean
Bilboard
Source: flickr.com
Billboard sponsorski, nazywany podobnie planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna transmitowana wspólnie z programem telewizyjnym i jego teaserami. Przyzwoicie obrobione billboardy sponsorskie stanowią ciekawą alternatywę do regularnych spotów reklamowych nadawanych w blokach reklamowych albo stanowić mogą ich uzupełnienie.

Najefektywniejsze sposoby na reklamę na Śląsku

  • Posted on: 24 June 2020
  • By: addmean
reklama
Author: FaceMePLS
Source: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna nie bez przyczyny jest uznawana za jeden z najefektywniejszych sposobów na promocję marki , a także towaru. Można ją umieszczać w wielu miejscach za pomocą niezwykle rozmaitych środków. Do reklamy typu outdoor należy przykładowo roznoszenie ulotek w mieście oraz umieszczanie logo firmy na samochodach, kubkach reklamowych i bluzach.

Sposoby reklamy

  • Posted on: 21 May 2020
  • By: addmean
Author: VIVARTO
Reklama w obecnym świecie jest nieusuwalnym składnikiem codzienności. Towarzyszy ludziom w życiu codziennym, a oni nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Współcześnie żyjący ludzie tak bowiem przyzwyczaili się do wszechobecnej reklamy, że niekiedy już jej nie dostrzegają. Celem reklamy jest wywołanie wzrostu popularności określonego towaru lub firmy, a co z tym związane zachęcenie klientów i zysk.

Potęga głosu w kulturze

  • Posted on: 10 April 2020
  • By: addmean
muzyka, głos, bank głosów, studio
Author: Laurent Mo
Source: http://www.flickr.com
My ludzie jesteśmy w większości wzrokowcami. Dużą część danych jakie do nas docierają dostarcza nam wzrok, nie oznacza to jednakże że inne zmysły nie są ważne. Nie wyobrażamy sobie życia bez możności dotykania obiektów czy przyjemności płynącej z dotyku bliskich nam osób. Podobnie jest z słuchem. Jest on uzupełnieniem naszego głównego zmysłu. One wszystkie się wzajemnie uzupełniają.

Zareklamuj się na telebimie w mieście

  • Posted on: 1 April 2020
  • By: addmean
telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy nam na dobrej reklamie, to warto żebyśmy pomyśleli o reklamowaniu się na telebimach. Jest to jedna z naprawdę ekstra możliwości. Oczywiście bardzo dużo jest zależnych od tego, co w rzeczywistości chcielibyśmy reklamować i jak w danej miejscowości jest rozwinięta sieć telebimów. W niektórych miastach, szczególnie tych dużych to w każdej dzielnicy jest po kilka telebimów, ale w małych miejscowościach nie jest ich już tak dużo.

Pages