rejestracja

Zakładanie działalności gospodarczej w prostych etapach

  • Posted on: 3 March 2020
  • By: addmean
działalność gospodarcza
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obostrzeniami prawnymi. Ten sam czynnik tyczy się samej kwestii jej zarejestrowania. Toteż nim zarejestrujemy przedsiębiorstwo, warto byśmy szczegółowo zaznajomili się ze wszystkimi krokami, jakie trzeba będzie przedsięwziąć celem jej rejestracji.

Zgodnie z powszechną maksymą w zarządzeniu o zabezpieczeniu danych personalnych, każdy zbiór danych osobowych ma obowiązek być zgłoszony GIODO.

  • Posted on: 8 August 2019
  • By: addmean
Author: Fashion Boulevard Events s.c.
Dla biznesmenów znaczenie ma brak nieodzowności wypisywania zestawu danych osobowych wytwarzanych jedynie w celu wystawienia faktury bądź rachunku. Powinno się jednak mieć na uwadze, że gdyby obok nadmienionego celu przedsiębiorca używa takie dane osobowe np. dla celów reklamowych, to zbiór podlega obowiązkowi rejestracji w bazie GIODO.

Jakie korzyści daje nam utrzymywanie konta bankowego – najistotniejsze informacje, dla nowo powstających przedsiębiorstw i klientów indywidualnych

  • Posted on: 1 June 2019
  • By: addmean
konto w banku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Z chwilą zakładania firmy, trzeba zdawać sobie sprawę z poszczególnych etapów, które będziemy musieli przejść zanim ostatecznie będzie można ruszyć ze swoją nową działalnością. Należy do nich rzecz jasna rejestracja w odpowiednich urzędach typu UM, ZUS czy US. Ale jednym z wymogów jest także posiadanie konta w banku. Dlaczego jest to niezbędne?

Elektroniczna kancelaria - funkcjonalne wsparcie dla firm oraz przedsiębiorstw. Czytaj więcej w poniższym tekście!

  • Posted on: 1 May 2019
  • By: addmean
elektroniczna kancelaria - Efematic
Author: Efematic
Source: http://efematic.pl/
Elektroniczna kancelaria oferuje doświadczone wsparcie dla firm i przedsiębiorstw w różnych domenach. Elektroniczna kancelaria dopomaga kierować korespondencją oraz pomaga skutecznie oraz efektywnie kierować procesami biznesowymi. Dzięki włączeniu elektronicznego obiegu dokumentów praca w firmie czy też przedsiębiorstwie jest szybsza i znacznie łatwiejsza.