reguły

Czym jest umowa o zakazie konkurencji oraz kiedy zachodzi przedawnienie zobowiązania podatkowego?

  • Posted on: 13 September 2021
  • By: addmean
Umowa biznesowa
Author: Startup Registry
Source: http://www.flickr.com
Umowa o zakazie konkurencji mówi o tym, iż pracownik nie może kierować wobec chlebodawcy żadnej aktywności konkurencyjnej. Nie może też niewątpliwie wykonywać pracy w ramach stosunku pracy dla podmiotu, jaki prowadzi taką samą działalność. Pracownikowi należy się zadośćuczynienie za dochowanie zakazu. W Internecie zdołamy odszukać mnóstwo orientacyjnych umów o zakazie konkurencji i formularzy, z których możemy skorzystać.

Nowoczesne usługi bankowe - na co patrzeć

  • Posted on: 17 November 2020
  • By: addmean
bankomat
Author: florian meyer
Source: http://www.flickr.com
Nikogo nie dziwi chyba w żaden szczególny sposób to, że aktualnie szeroko rozumiana branża finansowa stoi na tak wysokim poziomie rozwoju i ma do zaoferowania wiele ciekawych możliwości dosłownie każdemu z nas. W końcu związane z tym usługi często pełnią niezwykle ważną rolę w życiu codziennym człowieka, a niekiedy mogą one być zwyczajnie konieczne do tego, abyśmy mogli jak najlepiej uwolnić się od wielu różnych problemów finansowych.

Polacy najczęściej starają się żyć tak, aby nie musieć mieć kontaktu z sądami i prawnikami

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
usługi prawne wrocław
Author: Vantage Development SA
Source: Vantage Development SA
Znaczny procent ludzi zazwyczaj sądzi, że z usług adwokata są zmuszeni korzystać wyłącznie ci, którzy posiadają jakieś brudne interesy albo problemy z wymiarem sprawiedliwości.

Adwokat z Wrocławia wspomoże załatwić Ci wszelkie sprawy związane z prawem

  • Posted on: 21 February 2019
  • By: addmean
adwokat wrocław
Source: http://www.fss-finanse.pl/
Egzystujemy w czasach kiedy większość osób dochodzi się swoich racji przeważnie drogą sądową. Jeszcze do niedawna wiele ludzi próbowało załatwić sprawę polubownie - bez zasięgnięcia rady adwokata.