przesyłka

Pomoc w odprawie celnej

  • Posted on: 29 April 2020
  • By: addmean
transport
Author: US Army Africa
Source: http://www.flickr.com
Pomoc z zakresu spedycji różnych towarów w różne zakątki świata jest obecnie nieodzowna. Dla osób czerpiących z tego rodzaju pomocy wyjątkowo ważna jest niezwykła sprawność działania, ale i precyzyjny dobór danej usługi. Wybór usługi specjalistycznej jak spedycja międzynarodowa nie musi być związany z żadnym ryzykiem, gdyż obsługa jest ponadprzeciętna.

Rośnie zainteresowanie zakupami internetowymi - niezawodny kurier potrzebny od zaraz

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
zakupy
Source: http://pixabay.com/
W dzisiejszych czasach ludzie niezmiernie cenią sobie komfort i szybkość załatwiania różnorodnych spraw. Zwłaszcza tyczy się to zakupów, albowiem kilkugodzinne wyjazdy do galerii handlowych są zwyczajnie wyczerpujące i nie chcemy tracić na nie czasu. Markety internetowe posiadają nadzwyczaj dużo pozytywnych cech, do jakich przynależy zwłaszcza alternatywa zwrotu towaru bez kosztów przesyłki. Jest to więc jeden z kluczowych powodów, dla jakich ludzie tak chętnie zamawiają w sieci.

PRZEPISY SKLEPU – KLAUZULE ZABRONIONE.

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
Regulamin sklepu internetowego
Author: Historyworks
Source: http://www.flickr.com
Wielu sprzedających online zamieszcza w regulaminach zapisy niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa, często robiąc to nieświadomie.Zapisy takie tworzone są także czasami, przez właścicieli sklepów, którzy chcą unikać odpowiedzialności za działalność swoją lub innych firm, z którymi współpracują.

Lojalność daje wymierne korzyści- współczesne badania

  • Posted on: 6 January 2015
  • By: addmean
sakupy
Author: Praktycy.com
Source: Praktycy.com
Dane osobowe to podstawowe informacje o konkretnej osobie, jak przykładowo imię, nazwisko, adres zameldowania oraz zamieszkania lub numer telefonu. Współcześnie mają one ogromne znaczenie, gdyż są koniecznym elementem wielu działań marketingowych. Przykładowo, gdy posiada się numer telefonu w konkretnej sieci, można się spodziewać, że jej konsultanci będą wykorzystywali go, by połączyć się z jego właścicielem by zaprezentować mu propozycję najnowszej oferty. Jest to standardowa praktyka, dlatego trzeba pamiętać o niej, jeśli gdziekolwiek podaje się swoje dane osobowe, jako że dzisiaj są one pożądanym towarem, pozwalającym dotrzeć w bezpośredni sposób do konkretnego klienta. Najlepszym produktem na opakowanie produktu przesyłanego może być tektura. Można ją uzyskać w każdym sklepie znajdującym się blisko naszego miejsca zamieszkania, ale trzeba się postarać o to, aby była w przyzwoitym stanie.