przepisy

Przed zdecydowaniem o wyborze warsztatów, powinno się dokonać analizy potrzeb w tym zakresie

  • Posted on: 18 October 2019
  • By: addmean
szkolenie z prawa pracy
Author: AFGE
Source: http://www.flickr.com
Dokształcaniem można nazwać każdą formę uczenia pracownika, której celem jest podniesienie poziomu jego umiejętności niezbędnych do wykonywania zadań na jego zajmowanym, albo też przyszłym stanowisku pracy. Wielość etapów w związku z organizacją i prowadzeniem procedur przetargowych, do tego okresowo zmieniające się przepisy prawa oraz zmieniające się orzecznictwa KIO, wymaga ciągłego poszerzania i uaktualniania zdobytej wiedzy.

Rozliczanie zasobów na świadczenia pracownicze wykonują firmy zgodnie z nowelizacją Dziennika Ustaw Ministra Finansów

  • Posted on: 21 July 2019
  • By: addmean
dokument
Source: pixabay
System rozliczeń w zakresie zasobów na różnorodne świadczenia pracownicze we wszelkim przedsiębiorstwie jest uzależniony od nowelizacji KSR nr. 6, który funkcjonuje w oparciu o Dziennik Praw Ministerstwa Finansów. Wykonuje on wyliczania zasobów, cyklicznego wyliczania wydatków czy warunkowych zobowiązań. Kalkulator rezerw na świadczenia bierze pod baczność parę zasadniczych rzeczy, by policzyć stosowne z ustawą świadczenie pracownicze. Do wyliczenia rezerw brana jest pod baczność płeć pracownika i wiek na dzień rozliczeniowy.

Billboardy sponsorskie - czy dobrze jest zdecydować się na taki metodę reklamy?

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
Bilboard
Source: flickr.com
Billboard sponsorski, zwany podobnie planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna transmitowana razem z programem telewizyjnym i jego teaserami. Prawidłowo zaprojektowane billboardy sponsorskie stanowią ciekawą możliwość do typowych spotów reklamowych nadawanych w blokach reklamowych czy stanowić mogą ich uzupełnienie.

Przepisy BHP to niestety często nie przestrzegane zasady

  • Posted on: 12 May 2019
  • By: addmean
rękawice
Source: flickr.com
Każdy słyszeliśmy o instrukcji związanych z BHP, skrót BHP raczej nie sprawia nikomu trudności. Jednak poza tego rodzaju zasadami są też dodatkowe obowiązujące w naszych miejscach pracy, ale też w różnego rodzaju lokalach użyteczności publicznej, do tego typu instrukcji należy instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Tego typu instrukcja musi być zawieszona w widocznym miejscu. Na sto procent wiele razy widzieliśmy tego rodzaju instrukcję w ośrodkach zdrowia czy w szkołach.

Pages