przenośniki

Przenośniki kubełkowe wspaniale się sprawdzą przy sypkich produktach

  • Posted on: 23 October 2020
  • By: addmean
przenośnik
Author: peter
Source: http://www.flickr.com
Dobre dobranie przenośników okazuje się być bardzo istotne
W zależności od tego, co konkretnie chcemy transportować, a również od tego czy przenoszenie ma się odbywać poziomo czy pionowo, będziemy posiadali do wyboru różne rodzaje przenośników.

Mogłoby się wydawać, że przenoszenie ciężkich ładunków wymaga skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem, przeważnie wykorzystuje się w tym celu przenośniki rolkowe.

  • Posted on: 15 September 2020
  • By: addmean
Regały magazynowe
Przenośniki rolkowe umożliwiają bliski transport ciężkich ładunków. Biorąc pod uwagę taką a nie inną nawierzchnię taśm rolkowych, przenoszone ciężary mają zazwyczaj dosyć nieskomplikowany kształt. Przewożone są przede wszystkim skrzynie, pudła, worki, paczki, plastikowe pojemniki itp. Cenną cechą przenośników jest możliwość modyfikowaniaich budowy. Przez to można dowolnie zmieniać ich długość lub poziom wysokości. W fabrykach przenośniki rolkowe tworzą skomplikowany system połączonych ze sobą taśm.

Podstawowe informacje o systemach transportowych, jakie są stosowane w zakładach przemysłowych

  • Posted on: 27 December 2019
  • By: addmean
winda przemysłowa
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
W wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych i magazynach jest potrzeba transportowania różnych materiałów. Może to być na przykład po rozładunku, kiedy trzeba je zawieźć na miejsce składowania, albo dostarczenie ich do produkcji. W wielu przypadkach rzeczami tego typu zajmuje się załoga, czy to w sposób ręczny czy przy pomocy różnych narzędzi przewiozą co potrzeba. Lecz w wielu przypadkach dużo bardziej wygodne i szybsze jest zastosowanie odpowiednich urządzeń transportowych.Aktualnie w przemyśle stosuje się ich wiele różnych rodzajów, w zależności od oczekiwań i potrzeb.

Współczesne rozwiązania produkcyjne

  • Posted on: 27 December 2019
  • By: addmean
Fabryka
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowicie wręcz istotny jest szeroko rozumiany transport w całej dzisiejszej gospodarce. Bez możliwości jakie z niego płyną właściwie nie istniałby handel, nie mówiąc już o tym, że całe mnóstwo rozmaitych firm nie mogłoby normalnie prowadzić swojej działalności. Dlatego też właśnie trudno raczej byłoby się dziwić temu, że aktualnie jest to już tak bardzo rozbudowana dziedzina, w której znajdziemy sporo rozmaitych rozwiązań i technologii.

Podajniki ślimakowe – rodzaje

  • Posted on: 9 November 2019
  • By: addmean
przenośnik ślimakowy
Source: http://www.promus.katowice.pl/
Przenośnik ślimakowy to sprzęt używany do transportu ziarna, piasku i innego rodzaju dóbr sypkich. Poza tym potrafi przesiewać zboże i bezproblemowo napełniać nim przygotowane worki. Największą przydatność wykazuje przy sezonie zbiorów, gdy ziarno chowa się w stodołach i specjalnych przechowalniach.

Pages