przemysł

Szukasz ofert pracy jako informatyk?

  • Posted on: 7 December 2019
  • By: addmean
praca
Author: Fabian Linzberger
Source: http://www.flickr.com
Aktualny rynek pracy jest miejscem, w którym widzimy mnóstwo skrajności. Z jednej strony ludzie stają się coraz mniej potrzebni przez wzrost uprzemysłowienia na różnych etapach produkcji, z drugiej jednak strony coraz to nowe maszyny wciąż potrzebują opieki człowieka, gdyż zdarza się, że ulegają różnego typu awariom. Sytuacja taka sprawia, że jedne zawody znikają, a w ich miejscu powstają nowe, przeważnie nie mające wiele wspólnego z tym, do czego przywykli ludzie jeszcze dziesięć lat wstecz.

Rzemiosło, które przeminęło. Najnowsze trendy a rozwój – kowalstwo vs. metaloplastyka.

  • Posted on: 4 September 2019
  • By: addmean
skup metalu
Kowalstwo jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych rzemiosł kiedyś. Kowalstwo było wysoko cenione we wszelkich kulturach, jakim znane było pozyskiwanie metalu w ten sposób. Także na naszych ziemiach był to 1 z popularniejszych zawodów, jakimi trudnili się ludzie. Kowal w mieście albo na wiosce był naprawdę kimś, a jego warsztat mieścił się zwykle na skraju wsi, niedaleko szlaku komunikacyjnego, bo kowal podkuwał także konie. Do dzisiaj podkowa to symbol szczęścia.

Zadbaj o doskonałą konfigurację produkcji

  • Posted on: 22 June 2019
  • By: addmean
kontrola jakości
W obecnych czasach wszelaka produkcja na masową skalę jest coraz szybsza i innowacyjna. Żadna licząca się instytucja nie winna pozostać w tyle jeżeli idzie o wykorzystywanie nowoczesnych technologii do wytwórstwa.


Innowacyjne technologie wykorzystuje się obecnie na przykład do kontrolowania jakości stworzonych produktów.

Pages