projekt

Najnowsze metody drukowania na koszulkach i innych ubraniach za pomocą specjalistycznych drukarek.

  • Posted on: 11 January 2021
  • By: addmean
koszulki z nadrukami
Author: antony_mayfield
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób widząc kolorowe motywy na koszulkach marzy o tym, aby samemu wykonać coś własnego. T-shirty sprzedawane w sklepach produkuje się w dużych seriach na wielkich urządzeniach do nadruków, niestety do niedawna jeszcze urządzenia te były duże i tak samo kosztowne. Raczej się nie nadawały ani do indywidualnego wykorzystania, ani też do prowadzenia niewielkiego biznesu związanego z nadrukami na różnych elementach garderoby.

Gdy planujemy założyć osobistą sprzedaż nie wcześniej przyda nam się dobre wyposażenie sklepów

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
sklep - selfie
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę gdy rozpatrzymy sobie liczne statystyki, uprzystępniane co jakiś czas przez duże ośrodki badań opinii powszechnej, to doskonale dowiemy się, iż żyjemy w czasach, w jakich konsumpcjonizm wysunął się na kierowanie. Ludzie kupują jeszcze więcej produktów i również zużywają coraz więcej artykułów.

XXI wiek wydaje się być czasem niezwykłych dokonań ludzkości - zwłaszcza w zakresie pozyskiwania energii z surowców naturalnych

  • Posted on: 24 December 2020
  • By: addmean
projekty domów
Author: ARCHON+
Source: ARCHON+
W dzisiejszych czasach często prowadzi się dyskusje o tym, że dwa najważniejsze źródła energii - ropa i węgiel - kiedyś się skończą, a na dodatek, nazbyt zatruwają naszą ziemię.


Obecnie dużo mówi się o ochronie przyrody.

Medale rodzaju okolicznościowego - a więc, kolejny temat z cyklu: "jakie rzeczy dobrze jest na ten konkretny temacik wiedzieć?"

  • Posted on: 21 December 2020
  • By: addmean
zabawki
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Nagradzanie bywa pojedynczym spośród najstarszych metod, by okazać drugiemu człowiekowi, że docenia się jego prawdziwy zapał, zaangażowanie, umiejętności, czy też najzwyczajniej fakt, iż on bywa.

Pages