prawa autorskie

Billboardy sponsorskie - czy dobrze jest zdecydować się na taki metodę reklamy?

  • Posted on: 10 July 2020
  • By: addmean
Bilboard
Source: flickr.com
Billboard sponsorski, nazywany podobnie planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna transmitowana wspólnie z programem telewizyjnym i jego teaserami. Przyzwoicie obrobione billboardy sponsorskie stanowią ciekawą alternatywę do regularnych spotów reklamowych nadawanych w blokach reklamowych albo stanowić mogą ich uzupełnienie.

Publikujesz coś w sieci bądź na własnych stronach? Dowiedz się więcej w temacie praw autorskich

  • Posted on: 5 February 2020
  • By: addmean
Kolorowa grafika
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
Internet w dzisiejszych czasach raduje się wręcz kolosalną renomą. Z pomocą sieci można robić wiele ciekawych rzeczy: zawierać znajomości, pracować, kupować oraz szukać rozrywek. Sieć stał się także prawdziwą plagą dla autorów, gdyż przy jego wykorzystaniu nagminnie łamane są prawa autorskie.

O czym trzeba pamiętać będąc twórcą - prawa autorskie

  • Posted on: 2 January 2015
  • By: addmean
Pracownicy podczas pracy przy komputerach
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Niemniej ma w posiadaniu to także drugą stronę medalu – w dzisiejszych czasach jednakowo powszechne, jak korzystanie z twórczości artystycznej, jest również zjawisko piractwa w internecie, z jakim niemal każdy miał pośrednio lub bezpośrednio do czynienia. Wydaje się, iż to zjawisko jest nieuniknione, są mimo to sposoby pozwalające przynajmniej na znaczne jego ograniczenie. Nawet, kiedy konkretny artysta zostanie wirtualnie okradziony, ma on – oraz jego dystrybutorzy – prawo do bronienia się przed piractwem. W dwudziestym pierwszym wieku prawa autorskie pozwalają na unormowaną ochronę wartości kulturowych, i z tego powodu zdecydowanie warto z nich korzystać.