pracownicy

Implementowanie systemu HACCP w jednostkach oświatowych - wytyczne

  • Posted on: 12 December 2020
  • By: addmean
Zakupy zza granicy
Source: send-2.pl
Wszyscy operatorzy żywności obojętnie na rozmiar jak też profil prowadzonej działalności, w tym także organizatorzy karmienia w przedszkolach a także pozostałych placówkach oświatowo-wychowawczych posiadają obowiązek wdrożenia HACCP.


Jeżeli idzie o HACCP w przedszkolu, do obowiązków placówki w ramach wdrożenia HACCP przynależy m.in. opracowanie zasad higieny, magazynowania i podawania posiłków, rozplanowanie tzw. „czystej drogi”, po której mogą poruszać się jedynie pracownicy kuchni, umiejscowienie jak też korzystanie z toalety, zapewnienie stosownego ubrania personelu, przygotowanie a także utrwalenie receptur serwowanych dań itp.

Przed zdecydowaniem o wyborze warsztatów, powinno się dokonać analizy potrzeb w tym zakresie

  • Posted on: 24 November 2020
  • By: addmean
szkolenie z prawa pracy
Author: AFGE
Source: http://www.flickr.com
Dokształcaniem można określić każdą formę edukowania pracownika, której zamiarem jest podniesienie poziomu jego wiedzy potrzebnych do realizowania zadań na jego obecnym, albo też przyszłym stanowisku pracy. Wiele etapów związanych z organizacją i przeprowadzaniem postępowania przetargowego, do tego bardzo często wchodzące nowe artykuły oraz wchodzące nowe orzecznictwa KIO, wymaga systematycznego pogłębiania i odświeżania posiadanej praktyki.

Najlepsza apteka internetowa w Stolicy.

  • Posted on: 19 November 2020
  • By: addmean
Apteka online
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Nowa APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE, daje sposobność zakupu - produktów leczniczych w dowolnym miejscu i czasie. Nasz portal pozwala na dostęp do szerokiego asortymentu leków i kosmetyków, uznanych producentów w konkurencyjnych cenach. Zakupy przez Internet pozwalają wygodnie i w szybki sposób zamawiać towary, bez wychodzenia z domu. W aptece internetowej dostępne są wyłącznie suplementy diety oraz produkty lecznicze dostępne bez recepty. W razie pytań, nasi farmaceuci służą pomocą w wyborze i wskazują właściwe stosowanie produktów dostępnych w naszej ofercie.

Odzież dla personelu hotelowego. Zerknij koniecznie na propozycję

  • Posted on: 12 September 2020
  • By: addmean
kucharze
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Hotele są budynkami wyposażonymi w pokoje, łazienki i restaurację oraz resztę pomieszczeń, w jakich obsługiwane są osoby, które potrzebują jednego lub kilku noclegów. Z usług hotelowych korzystają wycieczki turystyczne, osoby prywatne, które podróżują samodzielnie oraz całe rodziny, jak również jednostki pracujące w różnych firmach.

Podstawowe informacje o systemach transportowych, jakie są stosowane w zakładach przemysłowych

  • Posted on: 27 December 2019
  • By: addmean
winda przemysłowa
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com
W wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych i magazynach jest potrzeba transportowania różnych materiałów. Może to być na przykład po rozładunku, kiedy trzeba je zawieźć na miejsce składowania, albo dostarczenie ich do produkcji. W wielu przypadkach rzeczami tego typu zajmuje się załoga, czy to w sposób ręczny czy przy pomocy różnych narzędzi przewiozą co potrzeba. Lecz w wielu przypadkach dużo bardziej wygodne i szybsze jest zastosowanie odpowiednich urządzeń transportowych.Aktualnie w przemyśle stosuje się ich wiele różnych rodzajów, w zależności od oczekiwań i potrzeb.

Pages