Pracodawcy

Szukasz pracy? Pomyśl nad maszynami sterowanymi komputerowo, a następnie idź na kurs – twoje szanse na rynku pracy nieporównywalnie wzrosną

  • Posted on: 16 September 2020
  • By: addmean
CNC
Author: Windell Oskay
Source: http://www.flickr.com
Obrabiarki są skonstruowane do wytworzenia określonego kształtu. Rzecz oczywista jest ich bardzo wiele (w zależności od typu działania, a także oczekiwanych rezultatów), lecz teraz prym wiodą te numeryczne. Pierwsze można było poznać w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku. Rozwijały się błyskawicznie i teraz najszybszą i najczęściej używaną jest obrabiarka sterowana komputerowo.

Tymczasowa praca – gdzie szukać i jak znaleźć dobrego i uczciwego pracodawcę? Jaki jest klucz do sukcesu?

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
praca
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
Przydałyby ci się dodatkowe, szybkie pieniądze? Chciałbyś sobie dorobić? Potrzebujesz pracy, z tymże nie wiesz, jak ją znaleźć i czym się kierować? Marzy ci się praca sezonowa warszawa? To dobrze, że starasz się być ostrożny i nie łapiesz się pracy na chybił trafił. Chyba każdy wie, z jak wieloma pułapkami może się to wiązać. Niestety współcześnie wielu pracodawcom brakuje uczciwości.

Podatek dochodowy, składki ZUS, czyli obowiązki przedsiębiorcy

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Karta kredytowa na zakupy
Source: http://pixabay.com/
Każdy bez wyjątku, kto tylko posiada własne przedsiębiorstwo bardzo dobrze wie o tym, iż ma obowiązek jak najlepiej wiedzieć o sprawach, które powiązane będą z prowadzeniem firmy. Naturalnie, odwołuje się to do licznych dziedzin, aczkolwiek za fundamentalny można uznać taki, jaki powiązany będzie z finansami. Decydując się na uruchomienie własnej działalności gospodarczej, w pierwszej chwili powinniśmy zapoznać się ze wszystkimi aspektami prawnymi i poleceniami połączonymi z załatwianiem różnorakich spraw w urzędach. Największą ilość prawdopodobnie mamy działalności jednoosobowych, bo najłatwiej tego typu prowadzić.