pracodawca

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić miejsce pracy?Pomagamy Ci, jak ją znaleźć

  • Posted on: 15 December 2020
  • By: addmean
praca
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób poszukiwać ofert pracy? Metod jest sporo i zawsze trzeba wykorzystać wszystkie, ażeby mieć szansę na znalezienie tej najlepszej propozycji z wymarzoną przez nas pracą.

W jaki sposób przymierzyć się do zmiany pracy, najskuteczniejsze metody i sposoby na poszukiwania nowego zatrudnienia.

  • Posted on: 15 November 2020
  • By: addmean
Rozmowa o pracę
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
Na którymś etapie kariery zawodowej wiele osób podejmuje decyzję o zmianie zatrudnienia, jednak w niektórych regionach kraju i zawodach nie jest łatwe jej znalezienie. W największych miejscowościach takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa z ofertami pracy przeważnie nie będzie problemów, jeżeli tylko ktoś ma chęci, to na pewno coś znajdzie. Lecz w innych rejonach kraju już tak prosto nie jest, zwłaszcza jeżeli w pobliżu nie będzie żadnych dużych zakładów przemysłowych mogących dawać pracę.

Sprawdź jakie prawa Ci przysługują w Twojej firmie i pilnuj tego, tak aby były przestrzegane przez chlebodawcę!

  • Posted on: 4 November 2020
  • By: addmean
praca
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek musi zdawać sobie sprawę z tego jakie prawa mu przysługują. Zwłaszcza w robocie, gdyż mnóstwo pracodawców nie zawiadamia swoich pracowników o wszystkich profitach. W związku z tym, przeczytaj ten materiał i dowiedz się kilku potrzebnych rzeczy.

Nowelizacje standardów w Polsce

  • Posted on: 27 October 2020
  • By: addmean
grupa prawników
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Oczywistością jest, że u nas w państwie, chociaż oczywiście nie tylko w naszym kraju, wszystko jest obwarowane wieloma przepisami. Nie zawsze zdają nam się one sensowne, a z czasem również ludziom je ustanawiającym zdają się one przestarzałe i w takiej sytuacji pewne ustawy mają swoje nowelizacje, tak by wszystko pasowało do obecnej sytuacji.

Czemu powinniśmy się doszkalać? Jakie istnieją zalety poświęcania czasu na zdobywanie dodatkowej porcji wiedzy?

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
Pensjonat nad morzem
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Dziś, kiedy zmiany odbywają niesamowicie szybko sporego znaczenia nabierają różnorodne szkolenia. To kształcenie pracowników jest niezbędne, żeby firma wciąż lepiej działała. Również szkolenia, które załatwiamy sobie na własną rękę, jako osoby prywatne zwiększają nasze szanse na rynku pracy. Przez to jesteśmy bardziej widoczni dla pracodawców. Każdy właściciel firmy chciałby posiadać pracowników wykształconych, radzących sobie w różnych sytuacjach, znających się na swoim fachu, a przy tym ciągle się kształcących.

Pages