pracodawca

Nowelizacje standardów w Polsce

  • Posted on: 27 October 2020
  • By: addmean
grupa prawników
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Oczywistością jest, że u nas w państwie, chociaż oczywiście nie tylko w naszym kraju, wszystko jest obwarowane wieloma przepisami. Nie zawsze zdają nam się one sensowne, a z czasem również ludziom je ustanawiającym zdają się one przestarzałe i w takiej sytuacji pewne ustawy mają swoje nowelizacje, tak by wszystko pasowało do obecnej sytuacji.

W jaki sposób przymierzyć się do zmiany pracy, najskuteczniejsze metody i sposoby na poszukiwania nowego zatrudnienia.

  • Posted on: 17 October 2020
  • By: addmean
Rozmowa o pracę
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
Na którymś etapie kariery zawodowej wielu ludzi decyduje się na zmianę pracy, lecz w niektórych regionach kraju i zawodach znalezienie jej nie jest łatwe. W dużych miastach takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa z pracą przeważnie nie będzie kłopotów, jeżeli tylko ktoś ma chęci, to na pewno coś znajdzie. Jednak w innych rejonach kraju już tak prosto może nie być, zwłaszcza jeżeli w pobliżu nie będzie żadnych dużych fabryk i zakładów mogących dawać pracę.

Czemu powinniśmy się doszkalać? Jakie istnieją zalety poświęcania czasu na zdobywanie dodatkowej porcji wiedzy?

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
Pensjonat nad morzem
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Dziś, kiedy zmiany odbywają niesamowicie szybko sporego znaczenia nabierają różnorodne szkolenia. To kształcenie pracowników jest niezbędne, żeby firma wciąż lepiej działała. Również szkolenia, które załatwiamy sobie na własną rękę, jako osoby prywatne zwiększają nasze szanse na rynku pracy. Przez to jesteśmy bardziej widoczni dla pracodawców. Każdy właściciel firmy chciałby posiadać pracowników wykształconych, radzących sobie w różnych sytuacjach, znających się na swoim fachu, a przy tym ciągle się kształcących.

Sprawdź jakie prawa Ci przysługują w Twojej firmie i pilnuj tego, tak aby były przestrzegane przez chlebodawcę!

  • Posted on: 4 January 2020
  • By: addmean
praca
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek musi wiedzieć jakie prawa mu przysługują. Szczególnie w firmie, bowiem mnóstwo pracodawców nie informuje swoich pracowników o wszystkich profitach. W związku z tym, przeczytaj ten materiał i dowiedz się kilku niezbędnych rzeczy.

Zdecyduj się na szkolenie i podnieś swoje zdolności w oczach przedsiębiorców

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
szkolenie
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Współczesny, niesamowicie surowy dla młodych ludzi, rynek pracy, nie daje złudzeń, iż największe możliwości na ambitną i dobrze płatną pracę, mają osoby błyskotliwe, dysponujące wieloma praktycznymi kompetencjami oraz z chęcią rozszerzające własne kwalifikacje poprzez udział w wielorakich szkoleniach.

Pages