pracodawca

Sprawdź jakie prawa Ci przysługują w Twojej firmie i pilnuj tego, tak aby były przestrzegane przez chlebodawcę!

  • Posted on: 4 January 2020
  • By: addmean
praca
Author: AlphaLab Startup Accelerator
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek musi wiedzieć jakie prawa mu przysługują. Szczególnie w firmie, bowiem mnóstwo pracodawców nie informuje swoich pracowników o wszystkich profitach. W związku z tym, przeczytaj ten materiał i dowiedz się kilku niezbędnych rzeczy.

Nowelizacje standardów w Polsce

  • Posted on: 19 July 2019
  • By: addmean
grupa prawników
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Oczywistością jest, że w naszym kraju, choć oczywiście nie tylko w Polsce, wszystko jest obłożone wieloma przepisami. Nie zawsze wydają nam się one sensowne, a po czasie również ludziom je ustanawiającym wydają się one za stare i wtedy pewne ustawy są nowelizowane, tak żeby wszystko pasowało do obecnej sytuacji.

Czemu powinniśmy się doszkalać? Jakie istnieją zalety poświęcania czasu na zdobywanie dodatkowej porcji wiedzy?

  • Posted on: 9 March 2019
  • By: addmean
Pensjonat nad morzem
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Dziś, kiedy zmiany zachodzą niesamowicie szybko sporego znaczenia nabierają różnorakie szkolenia. To kształcenie pracowników jest potrzebne, by firma coraz lepiej działała. Także szkolenia, które załatwiamy sobie na własną rękę, jako osoby prywatne zwiększają nasze szanse na rynku pracy. Przez to jesteśmy bardziej widoczni dla pracodawców. Każdy właściciel firmy chciałby mieć u siebie ludzi wykształconych, zaradnych, znających się na jakiejś dziedzinie, a przy tym stale się kształcących.

W jaki sposób przymierzyć się do zmiany pracy, najskuteczniejsze metody i sposoby na poszukiwania nowego zatrudnienia.

  • Posted on: 17 November 2018
  • By: addmean
Rozmowa o pracę
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
W pewnym momencie kariery zawodowej wielu ludzi podejmuje decyzję o zmianie zatrudnienia, lecz w wielu rejonach kraju i zawodach nie jest łatwe jej znalezienie. W największych miejscowościach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław z ofertami pracy najczęściej nie ma problemów, jeżeli tylko ktoś będzie miał chęci, to na pewno coś mu się uda znaleźć. Jednak w innych rejonach kraju już tak prosto nie jest, szczególnie jeżeli w okolicy nie będzie żadnych dużych fabryk i zakładów mogących dać zatrudnienie.

Zdecyduj się na szkolenie i podnieś swoje zdolności w oczach przedsiębiorców

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
szkolenie
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Współczesny, niesamowicie surowy dla młodych ludzi, rynek pracy, nie daje złudzeń, iż największe możliwości na ambitną i dobrze płatną pracę, mają osoby błyskotliwe, dysponujące wieloma praktycznymi kompetencjami oraz z chęcią rozszerzające własne kwalifikacje poprzez udział w wielorakich szkoleniach.

Pages