pomiar

Świat bez odpowiednich regulacji pogrążyłby się w chaosie, ale nie tylko. Taki przebieg wydarzeń miałby daleko idące, bardziej znamienne skutki

  • Posted on: 15 September 2020
  • By: addmean
wodomierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Jak mogłoby wyglądać nasze życie, jakbyśmy wszystko odbierali| „na oko”? To oznacza, że nie byłoby żadnych liczników i pomiarów, jakie mówią nam o pewnych wartościach, lecz zamiast tego moglibyśmy przypuszczać, jaka jest wartość. Dla jednych być może zabrzmi to kusząco, zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią „bawić” się w żadne pomiary. Dla pozostałych jednakże będzie to okoliczność dosyć kiepska, ponieważ jak nie można czegoś zmierzyć, to troszkę jak byśmy chodzili po górach bez kompasu i mapy, albo jechali po obcym terenie bez świadomości, gdzie właściwie się znajdujemy.

Wodomierze jako najważniejsze urządzenia do pomiaru zużycia wody

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
wodmierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Wodomierze są podstawowymi narzędziami pomiarowymi zużycia wody. Ich precyzja obliczeniowa, solidność, także precyzyjny dobór tworzą bazę zgodnych rozrachunków. W ostatnim okresie bardzo znane stały się wodomierze bezprzewodowe, jakie zapewniają realizowanie wyższej ilości odczytów i rozliczeń, a również szansa fakturowania w krótszych okresach istotnie zużytej wody.

Jeżeli stawiasz dom i chcesz zakupić porządne okna, stawiaj na zaufane marki, aby być rzeczywiście zadowolonym

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
duże okno
Author: Sonny Abesamis
Source: http://www.flickr.com
Budowa domu to bezustanny wybór i sprawunek odpowiednich materiałów wyróżniających się doskonałą jakością. Bez względu na to czy nabywamy materiały budowlane czy wykorzystywane przy wykańczaniu wnętrz, musimy stawiać na produkty z wyższej półki, gdyż zagwarantują nam całkowitą satysfakcję. Jednym z najważniejszych produktów wykorzystywanych przy budowie okazują się okna.