polityka

Oddaj towar bez podania powodu - jak przebiega ta procedura

  • Posted on: 18 November 2020
  • By: addmean
pudełko
Author: Adam Dachis
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach stale robimy jakieś zakupy. A to kolejną bluzkę, nowe noże do kuchni czy nowe biurko do kącika dziecka. Ciągle coś musimy kupić i my to dokładnie robimy. Robimy zakupy, bo czegoś nam potrzeba, albo, dlatego, że po prostu nie wiemy, co robić. Często sporo zakupów nie jest przemyślanych. I jeśli kupowaliśmy bez zastanawiania się następną puszkę ananasów to okej, ale jeżeli jest to kolejna bluzka w odcieniu niebieskim, to raczej nie jest to dobry pomysł.

Prywatnośc w Internecie i bezpieczeństwo udostępnianych danych, jakie udostępniamy na wielu portalach oraz stronach internetowych jakie użytkujemy jest bardzo istotne.

  • Posted on: 7 January 2015
  • By: addmean
klawiatura
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Wraz z rozwojem i upowszechnieniem sieci WWW powstały i zyskały na znaczeniu tak zwane serwisy społecznościowe. Na chwilę obecną w większej części krajów świata prym wiedzie serwis Facebook. Przedsiębiorstwa zatrudniają specjalnych pracowników do zakładania i zarządzania stronami danej marki w tym serwisie. Jednym z zasadniczych wymagań stawianych przed tymi osobami jest konieczność interakcji z użytkownikami, czyli przykaldowo konieczność szybkiej odpowiedzi na pytanie zadane przez klienta w komentarzu.

Obowiązujący regulamin sklepu – skąd można pobrać jego wzór

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
zakupy online
Author: chluna
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie prowadzenie własnej witryny internetowej stało się powinnością i codziennością dużej liczby ludzi. Aktualnie bowiem właściwie każde przedsiębiorstwo powinno być obecne w sieci. W przeciwnej sytuacji firma będzie tracić klientów na rzecz przedsiębiorstw, które mają lepszy kontakt z klientami za pomocą sieci. W środowisku internetowym właściwie funkcjonują również sklepy, gdzie sprzedaż bywa większa niż ta uzyskiwana w placówkach tradycyjnych.