pies

Gryzaki dla psów- bardzo dobre rozwiązanie gwarantujące pieskom silne uzębienie oraz udaną zabawę

  • Posted on: 4 March 2020
  • By: addmean
pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Niewątpliwie każdy właściciel domowego zwierzątka chce dać dla swojego pupilka wszystko co może dobrze wpłynąć na jego zdrowie i samopoczucie. Pies od niepamiętnych czasów jest najlepszym przyjacielem człowieka, a co za tym idzie, zdecydowanie należy zatroszczyć się o to, aby zwierzę także czuło się darzone miłością.

W jaki sposób wybierać najlepszą karmę dla swoich domowych pupili, żeby mieć gwarancję, że dostarcza się im wszystkich koniecznych składników?

  • Posted on: 24 November 2019
  • By: addmean
karma dla psów
Source: www.sxc.hu
Współcześnie, osoby, które trzymają w domu psy, koty albo inne domowe pupile, chcą zagwarantować im wszystko, co potrzebne jest im do życia. Minęły czasy, kiedy psy były karmione resztkami ze stołu i wiele osób nie przejmowało się ich prawidłowym żywieniem. Znakomicie zbilansowana dieta zwierzęcia ma tak samo istotny wpływ na jego zdrowie, jak żywienie człowieka, z tego powodu niezbędne jest wybieranie wysokiej jakości karm. Jakimi kwestiami warto się w tym przypadku kierować?

Koty i psy- jak zatroszczyć się o naszego zwierzaka?

  • Posted on: 4 June 2019
  • By: addmean
kociak
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto ma we własnym domu zwierzaka, wie jak wiele czasu potrzeba na opiekę nad nim. Szczególnie kiedy mamy koty bądź psy powinniśmy zadbać o ich odpowiednie żywienie tudzież środki chroniące przed chorobami różnego rodzaju. Decyzja o kupnie zwierzaka powinna być przemyślana. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak wiele opieki potrzebują zwierzęta. W przypadku psów obowiązkowe jest wychodzenie z nimi na spacery. Bardzo ważne jest również zapewnienie odpowiedniego pożywienia naszym pupilom.

Jak uchronić psa przed eskapadami, a ogród przed zniszczeniem

  • Posted on: 4 September 2018
  • By: addmean
pies mieszkający w domu
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Psy, choć dla wielu ludzi stanowią dobrą otuchę i ochronę, mogą w ogrodzie być autentycznym udręczeniem. Czasami normalny proces tresury psa może być się niewystarczający i wpuszczenie psa do ogrodu lub przed dom może skutkować pogryzionymi krzewami, rozgniecionymi kwiatami, zerwaną siatką bądź nawet atakiem na sąsiada.

Produkty dla czworonogów – elektroniczna obroża dla psa

  • Posted on: 9 August 2018
  • By: addmean
pies
Author: Eamonn
Source: http://www.flickr.com
O posiadaniu zwierzaka marzy ogromna masa osób, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, iż pies czy kot to nie jedynie milusiński kompan jak i przyjaciel, lecz też żywy organizm, który wymaga systematycznego żywienia, wyprowadzania na spacer, a nawet drogiego leczenia. Masa osób kupuje czworonogi pod wpływem emocji, a w przypadku pojawienia się najmniejszych przeciwności losu, pozbywa się go bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Warto wobec tego przed zakupem dobrze to przemyśleć i przestudiować wszelkie za oraz przeciw naszego wyboru.

Pages