pieniądze

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 27 February 2021
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę dostępne formy reklamy, w tym także reklamę na telebimie. Jest to jedna z ciekawszych form reklamy zewnętrznej, ponieważ z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, jeśli zaprojektowany film jest naprawdę interesująco zmontowany.

Czy warto inwestować w ogniwa fotowoltaiczne?

  • Posted on: 15 February 2021
  • By: addmean
fotowoltaika gdynia
Author: www.philstefansphotography.com
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jesteśmy zmuszeni do tego, aby w coraz większym stopniu wyzyskiwać odnawialne źródła energii.


Z jednej strony zapasy paliw kopalnych – węgla, gazu oraz ropy naftowej – pomału się kończą, natomiast z drugiej – ich wypalanie bardzo zatruwa środowisko oraz ma swój wkład w ocieplaniu się klimatu.

Wyszperajmy wytrzymałe spodnie

  • Posted on: 13 February 2021
  • By: addmean
czerwone spodnie
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Szukasz dobrych spodni? W tym przypadku nie opłaca się oszczędzać. Jakościowe egzemplarze, które można nosić przez lata, to tylko modele najbardziej znanych producentów. A jeśli chodzi o materiał ciucha, opłaca się postawić rzecz jasna na jeans. Ta tkanina została wyprodukowana przez biznesmena pochodzenia semickiego, Leviego Straussa, który wyemigrował do USA z Niemiec. Zaprojektował on mocne spodnie idealne do ciężkich warunków pracy – w tym czasie w Ameryce trwała słynna gorączka złota.

Pages