parametry

Akcesoria i gadżety do komórek i smartfonów - jak je wybrać, aby długo i bezpiecznie mogły służyć

  • Posted on: 16 September 2019
  • By: addmean
kolorowe etui na smartfon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Popularność telefonów komórkowych i smartfonów cały czas rośnie, tak naprawdę chyba mało kto takiego urządzenia nie posiada. Ale zakupując sam aparat, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, dostaje się go w podstawowej wersji.

Jak ważna jest funkcja miejskiego ulicznego oświetlenia LED

  • Posted on: 30 May 2019
  • By: addmean
ulica
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Najważniejszym i równocześnie kluczowym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem oraz w ciągu nocy, to znaczy wówczas, gdy nie możemy korzystać ze światła słonecznego. Mało tego poprawnie dobrane uliczne oświetlenie led wpływa też na podkreślenie walorów miasta oraz otoczenia. Nie można więc zaprzeczyć, że oświetlenie takie spełnia niesłychanie ważną funkcję.

Najważniejsze rodzaje zbiorników do magazynowania, istotne reguły, o których należy pamiętać przy ich projektowaniu.

  • Posted on: 4 December 2018
  • By: addmean
zbiorniki magazynowe
Author: HML NOSEWICZ
Source: http://www.hmlnosewicz.pl
Różne rodzaje towarów magazynuje się w różny sposób, wybór odpowiedniej formy przechowywania zależał będzie również od ilości materiałów. Istotną rolę w procesie magazynowaniamają najróżniejsze zbiorniki, przeznaczone tak naprawdę do zdecydowanej większości typów przechowywanych produktów.

Sprężyny mają zastosowanie zarówno w małych przedmiotach codziennego użytku, jak i w potężnych maszynach wykorzystywanych w przemyśle

  • Posted on: 25 August 2018
  • By: addmean
sprężyny
Source: http://www.vanel.com
Wynalezienie koła było dla Ziemian wydarzeniem epokowym, które zupełnie zmieniło życie zwyczajnych obywateli. Chociaż wytworzeniu prototypu pierwszej sprężyny nie towarzyszyły jakiekolwiek duże emocje, to obecnie bez tych elementów nie powstałby różnokolorowe długopisy lub materace sprężynowe. Jednak omawiana kwestia nabierze szczególnego znaczenia, jeżeli w tym miejscu powiemy kilka zdań na temat wykorzystania sprężyn w najróżniejszych gałęziach przemysłu.