parametry

Najważniejsze rodzaje zbiorników do magazynowania, istotne reguły, o których należy pamiętać przy ich projektowaniu.

  • Posted on: 15 December 2020
  • By: addmean
zbiorniki magazynowe
Author: HML NOSEWICZ
Source: http://www.hmlnosewicz.pl
Różne rodzaje towarów można magazynować różnymi sposobami, wybór odpowiedniej formy przechowywania zależał będzie również od ilości materiałów. Istotną rolę w tym procesiemają najróżniejsze zbiorniki, przeznaczone tak naprawdę do większości rodzajów magazynowanych produktów.

Akcesoria i gadżety do komórek i smartfonów - jak je wybrać, aby długo i bezpiecznie mogły służyć

  • Posted on: 11 December 2020
  • By: addmean
kolorowe etui na smartfon
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Popularność smarftonów oraz komórek cały czas rośnie, obecnie chyba niewiele osób takiego urządzenia jeszcze nie ma. Ale kupując sam telefon, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, otrzymuje się go w wersji podstawowej.

Jak ważna jest funkcja miejskiego ulicznego oświetlenia LED

  • Posted on: 8 October 2020
  • By: addmean
ulica
Author: Milosz1
Source: http://www.flickr.com
Najistotniejszym i zarazem decydującym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem i w nocy, to znaczy wówczas, kiedy nie zdołamy korzystać ze światła słonecznego. Ponadto dobrze dopasowane uliczne oświetlenie led wpływa też na podkreślenie walorów miasta i otoczenia. Nie można więc zaprzeczyć, że oświetlenie takie realizuje bardzo znaczącą funkcję.

Sprężyny mają zastosowanie zarówno w małych przedmiotach codziennego użytku, jak i w potężnych maszynach wykorzystywanych w przemyśle

  • Posted on: 25 August 2018
  • By: addmean
sprężyny
Source: http://www.vanel.com
Wynalezienie koła było dla Ziemian wydarzeniem epokowym, które zupełnie zmieniło życie zwyczajnych obywateli. Chociaż wytworzeniu prototypu pierwszej sprężyny nie towarzyszyły jakiekolwiek duże emocje, to obecnie bez tych elementów nie powstałby różnokolorowe długopisy lub materace sprężynowe. Jednak omawiana kwestia nabierze szczególnego znaczenia, jeżeli w tym miejscu powiemy kilka zdań na temat wykorzystania sprężyn w najróżniejszych gałęziach przemysłu.