palety

Kilka informacji o zaletach, które płyną z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w zakładowych magazynach

  • Posted on: 2 April 2020
  • By: addmean
Magazyn
Source: pixabay.com
Pasjonaci dziejów świata dobrze pamiętają opowieści o skutkach, jakie przyniosła ze sobą druga rewolucja przemysłowa. Dzięki postępowi nauki rola człowieczych rąk zeszła na dalszy plan. W ten sposób został usprawniony proces produkcji bądź wydobywania surowców naturalnych. Taki fakt jest w stanie napawać optymizmem, lecz to tylko pozory. Rzeczona rewolucja przyczyniła się rzecz jasna do poprawy warunków życiowych ówczesnego społeczeństwa - dzięki nowym odkryciom powszednie życie stawało się coraz łatwiejsze. Należy jednak pamiętać o tym, że wprowadzenie się maszyn pozbawiło pracy całkiem spore grono ludzi. W akcie desperacji niszczyli oni sprzęty znajdujące się w zakładzie pracy.

Atrakcyjna paleta regałów przemysłowych i regałów magazynowych

  • Posted on: 7 July 2019
  • By: addmean
magazyn
Source: pixabay.com
Regały magazynowe są typowym wyposażeniem każdego większego oraz mniejszego magazynu lub też hali. Naturalnie na rynku zdołamy odkryć różnorodne rodzaje i typy regałów magazynowych, albowiem w każdym magazynie albo też hali użytkuje się inne regały przeznaczone do przechowywania towarów w zależności od potrzeb.

Jak odpowiednio zaplanować wnętrze sklepu?

  • Posted on: 4 June 2019
  • By: addmean
sklep
Author: Antonio Tajuelo
Source: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujemy odpowiedniego wyposażenia do własnego magazynu, a nie chcemy za niego przepłacać, to bez wątpienia w pierwszej chwili musimy się skierować do odpowiedniego sklepu. Tam zetkniemy się nie jedynie z bardzo fajną ceną, lecz również i z niesamowicie bogatą propozycją, więc z pewnością bez znaczniejszego trudu znajdziemy coś, co będzie idealnie odpowiadało do naszego rodzaju działalności, a co się z tym wiąże, co też pomoże nam w odpowiedni sposób rozwijać naszą firmę.

Przyrządy do przenoszenia ładunków w przemyśle - transportery rolkowe

  • Posted on: 29 January 2019
  • By: addmean
przenośnik rolkowy
Source: www.promus.katowice.pl
Firmy produkcyjne, fabryki, pomieszczenia magazynowe to miejsca, gdzie produkuje się i gromadzi znaczne ilości towarów. Rodzi się konieczność przemieszczania ich na terenie jednego dużego wnętrza, jak również z jednego do drugiego. W tym celu powstały specjalne urządzenia, które ten transport ułatwiają. Do tak zwanych przyrządów transportu bliskiego należą wszelkiego rodzaju przenośniki.

Elewator - zastosowanie?

  • Posted on: 8 January 2015
  • By: addmean
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Skomponowanie kruszywa o odpowiedniej barwie do warstw ścieralnych nawierzchni drogowych, może także znacząco podnieść bezpieczeństwo funkcjonujących na niej pojazdów, szczególnie po zmroku. Dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań przenośniki łańcuchowe z oferty marki Służą do przenoszenia materiałów zwartych w poziomie. Dzielą się na napędzane, nienapędzane i łukowe. Z racji tego, że ładunki przenoszone są przy pomocy rolek, powinny one posiadać płaski spód, by nie zaklinowały się pomiędzy wałkami.