paczki

Pomoc w odprawie celnej

  • Posted on: 13 January 2020
  • By: addmean
transport
Author: US Army Africa
Source: http://www.flickr.com
Pomoc dotycząca spedycji różnych towarów w różne zakątki świata jest dzisiaj nieodzowna. Dla osób czerpiących z tego rodzaju pomocy szczególnie ważna jest wyjątkowa sprawność działania, ale i właściwy dobór danej usługi. Wybór usługi specjalistycznej jak spedycja międzynarodowa nie musi wiązać się z żadnym ryzykiem, gdyż obsługa jest ponadprzeciętna.

Przesyłanie przesyłek przez kuriera? Zobacz jak się to odbywa

  • Posted on: 4 August 2019
  • By: addmean
przesyłki, paczki
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach przesyłki kurierskie są najszybszym, najwygodniejszym, jednocześnie najtańszym rozwiązaniem na przekazanie paczki, bądź listu. Usługi kurierskie stają się coraz bardziej powszechne w Polsce. Firmy transportowe oferują różne gatunki usług.

Elewator - zastosowanie?

  • Posted on: 8 January 2015
  • By: addmean
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Skomponowanie kruszywa o odpowiedniej barwie do warstw ścieralnych nawierzchni drogowych, może także znacząco podnieść bezpieczeństwo funkcjonujących na niej pojazdów, szczególnie po zmroku. Dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań przenośniki łańcuchowe z oferty marki Służą do przenoszenia materiałów zwartych w poziomie. Dzielą się na napędzane, nienapędzane i łukowe. Z racji tego, że ładunki przenoszone są przy pomocy rolek, powinny one posiadać płaski spód, by nie zaklinowały się pomiędzy wałkami.