półka

Duża część rodaków wciąż ma w pamięci meblościanki z okresu PRL - obecnie ich miejsce szczęśliwie przejmują funkcjonalne szafy przesuwne

  • Posted on: 4 October 2019
  • By: addmean
Drzwi szklane
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Mieszkania w naszym kraju nie zawsze są wielkie. Mimo to chcemy je wyposażyć tak, żeby wszystko prezentowało się przyjemnie. Jeżeli funkcjonujemy z całą familią, to każdy z nas ma dużą ilość swoich przedmiotów, które musi gdzieś chować.

Do każdego pokoju będzie można dopasować stolik szafka rtv

  • Posted on: 27 April 2019
  • By: addmean
szafka do salonu
Author: Bruno Piombini
Source: Bruno Piombini
Stolik szafka rtv to idealne powiązanie

Gdy mamy telewizor oraz nie chcemy go zawiesić na ścianie, ani postawić bezpośrednio na meblościance, to warto się namyślić, co innego zastosować, aby go postawić na odpowiedniej wysokości. Ma szansę się okazać, że świetnie spisze się stolik szafka rtv, gdyż z jednej strony będziemy mieli odpowiednio wysoki blat, na którym będziemy mieli szansę postawić telewizor, a z drugiej strony niżej będziemy mieli półkę, w której będziemy mogli schować dvd, czy radio, a także wszystkie płyty z ulubionymi filmami.

Meble na sprzedaż w okazyjnych cenach.

  • Posted on: 9 May 2016
  • By: addmean
łóżko podwójne
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Podstawowym pragnieniem naszego komisu meblowego jest Państwa satysfakcja z wymiany i zakupu mebli używanych. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji. Niewątpliwym plusem naszej firmy jest jeden z najniższych procentów przy obsłudze sprzedaży komisowej sprzętów używanych oraz konkurencyjny transport. Gdy nie dysponują Państwo własnym samochodem, proponujemy swoje usługi lub polecamy pracujących z nami kierowców.