opłaty

Jakie kwestie związane z prowadzeniem firmy załatwiane powinny być w Urzędzie Skarbowym?

  • Posted on: 8 October 2020
  • By: addmean
firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo posiadanie przedsiębiorstwa związane jest z wieloma czynnościami, których należy pilnować. Dotyczy to zarówno małych a także dużych przedsiębiorstw. Przy zatrudnianiu pracownika, przeważnie stosowanym rozwiązaniem jest okres próbny. Okres ten utrzymuje się przeważnie 3 miesiące. Po czym pracownik i zatrudniający zastanawiają się co będzie. Zazwyczaj jeżeli nie ma przeciwwskazań, przedłuża się umowę takiej osobie na następny okres, zwykle dłuższy niż poprzednio.

Darowizna bez podatku oraz zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS - co to jest?

  • Posted on: 18 August 2020
  • By: addmean
podatki
Source: pixabay.com
Darowizna dla rodziny czy bliskich to coś, na co aktualnie decyduje się coraz więcej jednostek. Niemniej jednak, aby oddać darowiznę, trzeba wiedzieć, jakim sposobem to wykonać oraz jakich przepisów trzeba przestrzegać. Pożądane byłoby także dowiedzieć się, w jaki sposób można oddać darowiznę bez płacenia podatku. Darowizna bez podatku musi pozostać zrealizowana w zerowej grupie podatkowej, jednakże wypada sprawdzić, czy jednostka, której potrzebujemy poświęcić darowiznę, do tej grupy przylega.

Deklaracja podatkowa oraz inne informacje w temacie biznesu

  • Posted on: 21 October 2019
  • By: addmean
dotacje z UE
Prowadzenie własnego interesu nie jest banalną sprawą. Należy naprawdę wiele rzeczy ogarnąć. Należy pamiętać o całej biurokracji. Bo prawda jest taka, że Polska niestety jeszcze biurokracją stoi. Kiedy chodzi o podatki, to powinniśmy mieć ludzi, którzy wiedzą o co chodzi. Bez sensu samemu bawić się ze wszystkim, gdy nie mamy na ten temat pojęcia.

Jeśli szukamy solidnego notariusza, to z pewnością odnajdziemy go w Toruniu

  • Posted on: 18 December 2018
  • By: addmean
Akta
Author: Texas State Library and Archives Commission
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy załatwić jakiekolwiek formalności, które wymagają obecności notariusza, to warto odnaleźć rzetelnego fachowca, który zatroszczy się o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z Przepisami.

Pages