opłaty

Deklaracja podatkowa oraz inne informacje w temacie biznesu

  • Posted on: 21 October 2019
  • By: addmean
dotacje z UE
Prowadzenie własnego interesu nie jest banalną sprawą. Należy naprawdę wiele rzeczy ogarnąć. Należy pamiętać o całej biurokracji. Bo prawda jest taka, że Polska niestety jeszcze biurokracją stoi. Kiedy chodzi o podatki, to powinniśmy mieć ludzi, którzy wiedzą o co chodzi. Bez sensu samemu bawić się ze wszystkim, gdy nie mamy na ten temat pojęcia.

Darowizna bez podatku oraz zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS - co to jest?

  • Posted on: 18 May 2019
  • By: addmean
podatki
Source: pixabay.com
Darowizna dla familii bądź bliskich to coś, na co dziś decyduje się coraz więcej jednostek. Jednak, aby przeznaczyć darowiznę, należy wiedzieć, jak to wykonać i jakich przepisów trzeba przestrzegać. Wskazane jest również dowiedzieć się, w jaki sposób wolno poświęcić darowiznę bez płacenia podatku. Darowizna bez podatku musi zostać zrealizowana w zerowej grupie podatkowej, jednak trzeba sprawdzić, czy jednostka, której pragniemy poświęcić darowiznę, do tej grupy należy.

Jeśli szukamy solidnego notariusza, to z pewnością odnajdziemy go w Toruniu

  • Posted on: 18 December 2018
  • By: addmean
Akta
Author: Texas State Library and Archives Commission
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy załatwić jakiekolwiek formalności, które wymagają obecności notariusza, to warto odnaleźć rzetelnego fachowca, który zatroszczy się o to, aby wszystko odbyło się zgodnie z Przepisami.

Czym charakteryzuje się tłumacz przysięgły - sprawdź nasz poradnik

  • Posted on: 1 August 2018
  • By: addmean
tłumacze przysięgli
Author: National Assembly for Wales
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach na rynku usług jest mocno wiele ofert przeróżnego rodzaju tłumaczenia, a wśród nich na ogół napotykaną frazą jest „tłumacz przysięgły”. Usługi tego typu ekspertów naprawdę nieodzowne – są oni bowiem, odróżniając od choćby tłumacza-freelancera bądź konsekutywnego, osobą zaufania publicznego.

Pages