Ogłoszenia

W jaki sposób przymierzyć się do zmiany pracy, najskuteczniejsze metody i sposoby na poszukiwania nowego zatrudnienia.

  • Posted on: 17 October 2020
  • By: addmean
Rozmowa o pracę
Author: HEMMERSBACH
Source: HEMMERSBACH
Na którymś etapie kariery zawodowej wielu ludzi decyduje się na zmianę pracy, lecz w niektórych regionach kraju i zawodach znalezienie jej nie jest łatwe. W dużych miastach takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa z pracą przeważnie nie będzie kłopotów, jeżeli tylko ktoś ma chęci, to na pewno coś znajdzie. Jednak w innych rejonach kraju już tak prosto może nie być, zwłaszcza jeżeli w pobliżu nie będzie żadnych dużych fabryk i zakładów mogących dawać pracę.

Jeżeli w tej chwili poszukujesz posady, bądź planujesz jej zmianę – powinieneś zapoznać się ze współczesnymi formami rekrutacji i zaczerpnąć odrobinę wskazówek.

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
Praca biurowa
Author: TAHRD NTNU
Source: http://www.flickr.com
System zawodowy w Naszym kraju nie jest rozpieszczający. Ciężko, zwłaszcza młodszym osobom odnaleźć się w dorosłej, szarej realności. Niewiele etatów pracy prowadzi do skomplikowanych, kilkuetapowych rozmów kwalifikacyjnych i szczegółowej selekcji kandydatów. Niewielu z Nas, w dzisiejszych standardach, zarabia w zawodzie. Z rej racji warto zaczerpnąć odrobinę informacji w temacie potrzeb współczesnych pracodawców i dowiedzieć się jak najkorzystniej otrzymać upragnioną profesję.

Potrzebujesz pracy na zachodzie Polski? Na pewno znajdziesz coś ciekawego w internecie!

  • Posted on: 28 March 2019
  • By: addmean
praca programisty
Author: Elizabeth Krumbach Joseph
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach znalezienie ciekawej pracy graniczy niemal z cudem. Jeśli przynajmniej raz wysyłałeś gdzieś swoje CV, niewątpliwie wiesz znakomicie, jak wiele problemów może Cię spotkać w takich wypadkach.