oświetlenie

Jak przystąpić do urządzania przedpokoju w mieszkaniu lub domu, jakie rozwiązania są stosowane przy wąskich wnętrzach

  • Posted on: 1 May 2020
  • By: addmean
przedpokój
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Wielu właścicieli domów i mieszkań ma spore problemy z urządzeniem i umeblowaniem przedpokoju. Szczególnie jeżeli jest on długi, wąski i ma dużo drzwi, to rzeczywiście jego urządzenie będzie nie lada wyzwaniem. Na szczęście jest sporo rozwiązań, które pozwolą na uzyskanie nie tylko wygodnego, lecz również ładnie urządzonego przedpokoju, należy tylko w czasie projektowania poznać podstawowe zasady. Pierwsza to przypilnowanie odpowiedniego oświetlenia.

Jak odpowiednio urządzić biurko do nauki dla swojego dziecka?

  • Posted on: 20 February 2020
  • By: addmean
klient
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każdy rodzic znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak niesamowicie ważne jest, aby w pokoju małego dzieciaczka rozdzielić poszczególne strefy - oczywiście najlepiej będzie wydzielić tę przeznaczoną do odpoczynku, tę przeznaczoną do zabawy oraz tę przeznaczoną do pracy.

Jakiego typu oświetlenie należałoby zamontować w naszym domu?

  • Posted on: 11 October 2019
  • By: addmean
ledowe lampki
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas dobrze wie, że dokonanie remontu wewnątrz naszego domu najczęściej powoduje nam szczególnie wiele kłopotów. Za taki stan rzeczy z pewnością odpowiada niezbędność zrealizowania licznych prac budowlanych, jakie wymagają gigantycznych zdolności manualnych oraz przymus wybrania wszystkich nowych elementów wyposażenia.

Jakimi elementami będzie się charakteryzować oświetlenie w domu, jakie są dzisiaj trendy w tej branży.

  • Posted on: 8 October 2019
  • By: addmean
mieszkania
Author: Reinhold Polska
Od kiedy została wynaleziona żarówka, to nastąpił definitywny koniec z mrokiem. Przed dziesiątki lat w naszym lampach królowały typowe żarówki, których działanie polegało na rozgrzewaniu wolframowego drucika. Lecz tradycyjne żarówki posiadają dużo wad, a do największych należy niska ekonomiczność.

Halogeny LED oraz listwy LED z całą pewnością sprawdzą się w Twoim domu! Przekonaj się już dziś!

  • Posted on: 28 September 2019
  • By: addmean
halogeny LED
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Istotną kwestią w każdym obiekcie jest oświetlenie. Wiadomo, że inne oświetlenie będzie wymagane w domu, a inne na olbrzymiej hali sportowej. Pomimo tego odpowiednie oświetlenie prawdopodobnie będzie gwarancją tego, iż będziemy się czuć komfortowo w danym miejscu. Tym samym już teraz powinniśmy się dowiedzieć jakie wyjście będzie dla nas najatrakcyjniejsze i zarazem najbardziej opłacalne.

Pages