nieruchomości

Być może właśnie w tej chwili jest odpowiedni czas na kupno mieszkania z pierwotnego rynku nieruchomości

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
mieszkanie w lofcie
Author: Sam Sherratt
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania jest jedną z najpoważniejszych decyzji, którą będziemy musieli podjąć w życiu. Aktualnie bardzo dużo młodych osób stawia na to, aby jak najszybciej wynieść się od swoich rodzicieli. Pragną oni już w młodym wieku zacząć funkcjonować na własną rękę.

Na co należy kierować uwagę zakupując mieszkanie od dewelopera?

  • Posted on: 23 June 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Future PR
Source: Future PR
Bardzo wielu nabywających mieszkanie woli te nowe. Tejże tendencji sprzyja także program Mieszkanie dla Młodych, który pozwala uzyskać dopłatę wyłącznie do nieruchomości z rynku pierwotnego. Przed transakcją warto jednak przeprowadzić dokładną analizę. Jak wykazuje praktyka śpieszenie za promocjami nie zawsze zapewnia udany sprawunek. Na co musimy kierować uwagę, żeby nie dać się naciągnąć? Decydując się na nabycie domu na rynku pierwotnym częstokroć dajemy się skusić pociągającym cenom, pięknym wizualizacjom i obietnicom inwestorów. Dobrze jest jednak zachować zdrowy rozsądek oraz dokładnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na przedwstępnej umowie.

Dachówka – który produkt warto obecnie kupić, by mieć gwarancję zadowolenia oraz wysokiej jakości dachu?

  • Posted on: 3 October 2019
  • By: addmean
Dach wieńczy dzieło
Author: Monier
Source: Monier
Budowa domu to ogromny wydatek, więc wybierając materiały budowlane, trzeba wykazywać się bardzo dużą ostrożnością. Podjęcie nierozsądnej decyzji może bowiem skutkować utratą pieniędzy i problemami z przyszłym użytkowaniem budynku.

Nowoczesne mieszkania w okolicach Warszawy, dzięki jakim będzie się prowadzić komfortowe życie.

  • Posted on: 27 July 2019
  • By: addmean
Jeżeli chodzi o rynek nieruchomości w rejonie województwa mazowieckiego, to nie ulega zakwestionowaniu, iż najkorzystniej będzie decydować się na nowoczesne budynki mieszkalne w pobliżu Warszawy, dzięki którym można prowadzić komfortowe życie. To dokładnie w tym miejscu jest możliwość czuć się wyjątkowo dobrze i znacznie podnieść warunki swojego egzystowania. W związku z tym nikt nie powinien się nad tą kwestią nawet nazbyt długo namyślać, bo rzeczywiście będzie to dobra możliwość.

Wyceny nieruchomości – przykład usługi, którą dobrze jest się zainteresować w kontekście przyszłości zawodowej

  • Posted on: 6 July 2019
  • By: addmean
dom do wyceny
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo, roztropne decyzje w przypadku różnorakich ludzi przychodzą w różnym wieku. Niewątpliwie jednak im wcześniej nauczymy się podejmować właściwe decyzje, tym większe korzyści z tego będziemy mieć w przyszłości. Za przykład niech posłuży dbałość o naszą karierę zawodową. Im szybciej ją zaplanujemy, a także wcześniej zaczniemy się przemieszczać po wybranych szczeblach, tym łatwiej będzie nam zrealizować sukces w przyszłości.

Pages