nauka

Fiszki do do nauki języka obcego to pewna technika zbadana, która zdała egzamin także dla opornych

  • Posted on: 15 May 2020
  • By: addmean
fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Jak umiesz język angielski możesz bez skrępowania wyjeżdżać na wakacje poza granicę własnego państwa. Język angielski jest głównym językiem międzynarodowym.

Jest też zasadniczym językiem obcym, który uczą się nasze dzieci w szkołach. Coraz więcej ludzi zaczyna się nim płynnie posługiwać w wymowie i w piśmie.

Charakterystyka obecnie chętnie podejmowanych kierunków na uniwersytetach

  • Posted on: 21 April 2020
  • By: addmean
Wykład
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie w Polsce na uczelnie wyższe wybiera się wielu młodych ludzi. Można powiedzieć, że powszechność podejmowania studiów jest dzisiaj wyższa niż wcześniej. Na tak duże zapotrzebowanie odpowiadają uczelnie wyższe. Działania te znajduję odzwierciedlenie między innymi w ofercie uniwersytetów pod względem kierunków.

Nauka języków obcych – czemu ma obecnie tak duże znaczenie i czy faktycznie warto uczyć się nowych języków?

  • Posted on: 20 December 2019
  • By: addmean
angielski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Świat staje się dzisiaj globalną wioską. Jego granice są znoszone, a odległości kurczą dzięki zastosowaniu sprawnych środków transportu, jak między innymi, które umożliwiają szybkie podróżowanie. W związku z tym, nauka języków obcych ma podstawowe znaczenie i bez względu na to, jakie ma się plany na przyszłość, z pewnością warto jest poznawać inne języki. Z reguły podstawą jest obecnie znakomita znajomość języka angielskiego, który odznacza się na świecie największą popularnością.

Rola obcych języków, jakie są najskuteczniejsze i najlepsze formy ich uczenia się.

  • Posted on: 18 December 2019
  • By: addmean
hiszpański
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
O tym, jak istotna jest znajomość języków obcych będzie wiedział każdy, kto na przykład chciał znaleźć dobrze płatną pracę czy miał okazję wyjechać za granicę. Dziś najbardziej popularnym językiem stał się angielski, zwany jest on również międzynarodowym językiem biznesu.

Pages