moda

Moda męska – które trendy cechują się dziś dużym zainteresowaniem?

  • Posted on: 4 December 2021
  • By: addmean
Buty męskie
Author: Steve Hodgson
Source: http://www.flickr.com
Przez lata moda była utożsamiana z domeną kobiet. Rzeczywiście, do niedawna to panie z zapartym tchem czekały na trendy modowe i starały się je przemycić do komponowanych strojów. Obecnie jednak coraz więcej mężczyzn jest mocno zainteresowanych modą i zwraca baczną uwagę na swój wygląd. Które trendy w modzie męskiej charakteryzują się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem?

Jeżeli udajemy się na plażę lub na basen, to warto zakupić wygodny i ładny strój kąpielowy

  • Posted on: 7 November 2021
  • By: addmean
Moda damska, spodnie
Author: Nife
Source: Nife
Od paru lat niesłychanie modne są stroje kąpielowe jednoczęściowe. Dawniej panie wolały chodzić po plaży przeważnie w bikini, jednak teraz ten trend się odwraca i najważniejsi projektanci mody promują tzw. monokini.

Modna odzież i buty dla facetów i pań

  • Posted on: 13 October 2021
  • By: addmean
kobieta
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Moda już od dawna przestała być jedynie obszarem pań. W gruncie rzeczy jest to już współcześnie zasadą, że instytucje oraz sklepy zajmujące się garderobą zawierają w swym asortymencie również coś dla panów. Już w niemal każdym sklepie panowie mogą zakupić różnego rodzaju ciuchy, potrzebne im w zależności od sytuacji. Wobec całego bogactwa sklepów z odzieżą kłopotem może okazać się właściwie to, co nabyć dla siebie.

Jak prosto wykonać atrakcyjne dekoracje ślubne?

  • Posted on: 30 September 2021
  • By: addmean
Dzień ślubu jest niezwykle istotny dla wszystkich ludzi, którzy podejmują taką decyzję. Dzień ten powinien być okresem świętowania i radości w gronie bliskich ludzi. Z celebracją tego dnia wiąże się bardzo dużo rozmaitych tradycji. W pierwszej kolejności najczęściej organizuje się przyjęcie weselne. Impreza taka może być duża lub mała w zależności od liczby biorących udział gości. Może także przebiegać w zróżnicowanych pomieszczeniach. Jeżeli chodzi o wygląd samych zaślubin, niezwykle dużo zależy od faktu, czy jest to ślub kościelny, czy cywilny.

Pages